lekarz Grażyna Mrożek-Melka

Wenerolog, Dermatolog

2,7
2,6

Pani doktor podejście do pacjenta jest tragiczne w ogóle nie słucha co się do niej mówi a potem zadaje pytanie o to co mówiłam do niej przed chwilą, generalnie byłam tam raz i od razu przepisałam się do kogoś innego. Do ostrego AZP przepisala tylko tabletki. Przez całą wizytę powiedziała do "mnie proszę się rozebrać" "czym pani smaruje" dała receptę i musiałam się pytać kiedy na jakąś wizytę? jakieś testy? bo miałam robione w dziecinstwie a ona na to że "zobaczy się za miesiąc jak się pogorszy" i koniec wizyty. Przez całą wizytę próbowałam jej wytłumaczyć objawy pytać o przyczyny i nie dostałam żadnej odpowiedzi. NIE POLECAM

Dermatolog który nie potrafi rozpoznać tak prostych objawów jak znamiona Suttona powodujących bielactwo i mieczaków skóry, powinna siedzieć w domu i się jeszcze dużo uczyć a nie brać tylko pieniądze.Stanowczo odradzam bo chodziło tutaj o dziecko a właśnie szczególnie dziecku powinna okazać wiekszą uwagę.

Niezbyt dobry dermatolog, dwa razy byłem u Pani Grażyny i żadnych zmian

Niezbyt dobry dermatolog, dwa razy byłem u Pani Grażyny i żadnych zmian

Nie polecam znajomym. Skutki leczenia były krótkotrwale. Po wybraniu dawki leków objawy choroby powróciły.

Trafiłem za pierwszym razem z moja dolegliwością i po kłopocie.

Trafiłem za pierwszym razem z moja dolegliwością i po kłopocie.

Miła, sympatyczna i niestety chaotyczna. Nie prowadzi dokumentacji, przy każdej kolejnej wizycie trzeba opowiadać swoją historię od początku, podawać nazwy leków.

bylam u tej pani chyba ze 4 razy , za kazdym razem przepisywalam mi cholernie drogie masci , ewentualnie jakies tabletki, ktore niestety nie pomagaly

Zgłosiłem się z problemem łuszczycy, która wystąpiła u mnie nagle w wieku 40+ . Nigdy wcześniej jej nie miałem nic mi nie wiadomo by wystepowała ona u moich przodków. Efekt po konsultacji i leczeniu jest taki że ustapiła zupełnie. Mineło ponad dwa lata i nie ma żadnych wskazań na to by powróciła.

pełen profesjonalizm tej Pani uchronił mnie przed rozwojem mojej choroby, wszystkie problemy z moja skóra zostały wyleczone. POLECAM!!