Grażyna Pacek

Lekarz rodzinny

Mam dobre zdanie o Pani doktor. Może nie co gorsze o jej personelu.

Mam dobre zdanie o Pani doktor. Może nie co gorsze o jej personelu.

Lekarz bardzo miły lecz szkoda, nie dostępny w razie nagłym w weekend. Kompetentna i otwarta dla dzieci. Jedyny minus przychodni to obsługa pielęgniarka środowiskowa z wiecznie niezadowoloną miną i odburkująca na zadane pytanie - w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia. Jedyna miła osoba to Pani pielęgniarka która szczepi dzieci - miła i uczynna.

Ludzie nie piszcie bzdur.To najlepszy lekarz w Czarnkowie.Zawsze cierpliwie tłumaczy co komu dolega. Jeżdżę do Pani dr.17 lat i nigdy nie oddałabym siebie ani moich dzieci w inne ręce.To bardzo dobry specjalista a jak coś ją przerasta to chyba dobrze że odsyła do specjalisty prawda?To się nazywa kompetencja.

Zgadzam się z powyższą opinią. Nie zna się a uważa się za specjalistę od wszystkiego i zawsze zapisze najdroższe leki.

bardzo dobra Pani doktor, miła i wyraźnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia

bardzo dobra Pani doktor, miła i wyraźnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia

P Pacek to bardzo miła , uczynna , usmiechnięta kobieta . Bardzo dobry lekarz u którego leczyłam siebie i moje dzieci . Zawsze z uśmiechem wytłumaczyła , bardzo dobre podejscie do pacjenta małego i dużego .Zawsze trafiona diagnoza . Niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałam zmienic lekarza rodzinnego , czego bardzo żałuje . Co do oczekiwania na wizyte ? w okresie zachorowan np jesiennych kolejki bywały spore i okres oczekiwania sie wydłuzał , ale !!!! pani doktor wtedy nie odmówiła przyjecia nikomu , przyjmowała do ostatniego pacjenta !!! polecam ...

polecam panią doktor , pozdrawiam

To ja nie wiem co napisac.... Bardzo dobry lekarz!! Mało który rozumie człowieka tak jak Dr Pacek :) Ja zawsze wychodze z gabinetu zadowolony i nieprawda jest to ze recepta jest wystawiana na najdrozsze leki wrecz przeciwnie POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet nie wiem co powiedzieć. Robi wszystko by obniżyć koszty, jest arogancka i niekompetentna. Na wszystko jedno rozwiązanie- antybiotyk. najlepiej nierefundowany za 200 zł. boli cię np kręgosłup, pomaca i stwierdzi że wg niej nie ma potrzeby leczenia- wypisze skierowanie do ortopedy "na widzimisię pacjenta"- cytat. Wg ortopedy- wyraźna wada kręgosłupa(kręgi się obkręcaja). Odradzam z całego serca.

Wg ortopedy- wyraźna wada kręgosłupa(kręgi się obkręcaja).

Odradzam z całego serca.