dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko

Gastrolog

Jestem lekarzem od 2001 roku, posiadam specjalizację w dziedzinie choroby wewnętrzne oraz gastroenterologia. Przyjmuję pacjentów min. w przychodniach które mają podpisane kontrakty z NFZ.

Pierwszy raz zobaczyłem Panią doktor wieczorem 12 grudnia 2022 w szpitalu Omeda w Białymstoku. Tego dnia miałem mieć kolonoskopię wykonaną przez innego lekarza, który akurat zachorował, więc Pani doktor przyszła na zastępstwo. Badanie miało się odbyć bez znieczulenia, więc obawiałem się bólu, ale Pani doktor była bardzo miła i jej łagodny głos działał kojąco. Dodatkowo z głosu, a i całego zachowania (widziałem twarz wpatrzoną w monitor kolonoskopu) przebijał profesjonalizm. Pani doktor dobrze wiedziała co robi i na bieżąco informowała mnie o tym co się dzieje, a było trochę problemów bo moje jelito grube okazało się pełne zachyłków, które utrudniały badanie i czyniły je bardziej bolesnym. W sumie jednak było więcej strachu przed bólem niż samego bólu. Pani doktor oczywiście uwzględniała moje pojękiwania i operowała przyrządem bardzo delikatnie. Poza tym pielęgniarka, która pomagała w badaniu (a której nazwiska nie znam) była również niezwykle miła i delikatna, i w zasadzie, gdyby nie te zachyłki w moim jelicie, zapewne nie czułbym najmniejszego bólu. Jednym słowem kolonoskopia nie jest taka straszna - bardziej nieprzyjemne jest picie preparatu Fortrans. Pani doktor usunęła mi kilka małych polipów, ale jeden miał średnicę powyżej 10mm i nadawał się do usunięcia tylko w warunkach szpitalnych. I Pani doktor nie tylko wypisała skierowanie do szpitala, ale potem na bieżąco udzielała wszelkich informacji kiedy i gdzie mam się zgłosić, jakie robić badania itp. 27 lutego 2023 znalazłem się w Białostockim Centrum Onkologii w celu usunięcia polipa. Tym razem kolonoskopia miała być w znieczuleniu, więc leżenie na stole operacyjnym i czekanie na narkozę było wręcz przyjemne. Ale zanim zasnąłem, pojawił się lekarz, który miał przeprowadzić zabieg. I o dziwo była to kobieta, choć spodziewałem się mężczyzny. Pani doktor miała maseczkę na twarzy, i miłym głosem powiedziała "Dzień dobry". Głos wydał mi się znajomy, ale wtedy jeszcze nie miałem pojęcia, że to właśnie "moja" Pani doktor! Jakież miłe zaskoczenie. Usunięcie polipa przebiegło bez komplikacji, i teraz czekam tylko na wyniki histopatologii. Reasumując - Pani doktor Piotrowska jest bardzo miła i komunikatywna, a jej profesjonalizm jest najwyższych lotów. Zresztą mojej żonie Pani doktor robiła gastroskopię, a mojemu koledze zarówno gastroskopię jak i kolonoskopię, i oboje potwierdzają moją opinię.

Świetne, profesjonalne podejście do pacjenta plus pogoda ducha. Zdecydowanie polecam badania przeprowadzana przez panią doktor!

Bardzo polecam Pnią Doktor, jej optymizmi spokój współgra z profesjonalizmem i kompetencją. Dokładnie i wnikliwie przeprowadza badanie, omawiając i opisując każdy jego etap w spób zrozumiały. Pacjent czuję się pewnie i zaopiekowany, co także wynika z personelu wspierającego-pielęgniarki.

Pani Doktor to najwspanialszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Bardzo miła i sympatyczna. Z wielkim zaangażowaniem zajęła się moim problemem. Cierpliwie wysłuchała i treściwie odpowiedziała na każde moje pytanie. Jest bardzo kompetentna i posiada ogromną wiedzę. Zabieg gastroskopii przeprowadziła zupełnie bezstresowo, bezboleśnie, a co najważniejsze dokładnie i bardzo delikatnie. Pełen profesjonalizm. Jestem wdzięczna dla Pani Doktor i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, gdyż w dzisiejszych czasach lekarz z tak wielkim sercem dla pacjenta to rzadkość.

Wspaniała Pani doktor! Gastroskopia wykonana przez Panią to prawdziwy majstersztyk. Jest Pani bardzo dobrym, kontaktowym i życzliwym lekarzem. Gorąco polecam.wdzięczna pacjentka

Krótko - polecam. :) Muszę 100 znaków napisać, cóż, miła osoba, z dużym doświadczeniem, specjalista w zakresie kolonoskopii, nie umknie jej żaden polip.

Super lekarz. Badanie kolonoskopowe wykonane bardzo profesjonalnie. Świetne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy pracowało w naszej służbie zdrowia.

Kontaktowa i doświadczona Pani doktor. Gorąco polecam wizytę w jej gabinecie. Pomogła mi w przy łagodzeniu powracajacych dolegliwości żołądkowych związanych z wrzodami.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, moim zdaniem doskonały fachowec w robieniu badań kolonoskopowych. Polecam innym, bo badanie okazało się nie takie straszne jak opowiadają inni. Widocznie zależy do kogo się trafi.