lekarz Grażyna Przedmojska

Leczyła mojego syna, teraz leczy wnuki. Jeżdżą do niej ze Śródmieścia, a znam takich co i z dalekiej Woli. Warto. I rodzice i dzieci czują się zaopiekowani.

MilA doktor, chętna przyjąć bez wizyty, dobru kontakt z dzieckiem, tłumaczy wszystko, polecam serdecznie

Cudowna Pani Doktor! Rzeczowa i konkretna. Bada dokładnie i ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i rodziców :) Gorąco polecam!

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia.

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia.

szczerze polecam, z łatwością nawiązuje kontakt z dzieckiem. Zawsze chętna żeby przyjąć bez zapisanej wizyty, nawet kosztem swojego czasu (i nie mówię o płatnej wizycie tylko o przychodni).

Pani doktor nie naciąga na drogie szczepienia dzieci dokładnie tłumaczy na czym polegają - mechanizm działania rodzic sam podejmuje decyzje. Ma duże doświadczenie, sama kieruje do specjalistów w ramachh NFZ jak jest potrzeba, wczesnie wychwyciła potrzebę rechabilitacji dzięki temu dziecko prawidłowo się rozwija. Ma duże doświadczenie, i znakomite podejście do dziecka i rodziców.

Ooooo, pamiętam tę panią. Leczyła mnie, jak byłam mała. ;) Achh... Wróciłabym do niej gdyby tylko była taka możliwość.

Pani doktor prowadzi dwoje moich dzieci. Chodzimy do niej z ogromną przyjemnością, dzieci ją uwielbiają, a ja cenię ją za pełen profesjonalizm,dużą wiedzę pozwalającą na trafną diagnozę i skuteczne leczenie bez nadużywania inwazyjnych leków. Doceniam też miłe, kulturalne usposobienie i to, że zawsze podczas wizyty z ogromną uwagą bada dziecko i znajduje czas na odpowiedź na nurtujące pytania. Polecam !

Genialna!!!Nie zamieniłabym Jej na żadnego innego lekarza!!!Zgadzam sie z jedna z wypowiedzi- zawsze mozna zadzwonic do pzrychodni i recepcjonistka podaje tel.p doktor. Bardzo mila, konkretna, zreczowa-nie straszy, nie "sugeruje" szczepien za setki złotych, zawsze bardzo dokladnie bada dziecko i wyczerpujaco omawia wszytko z rodzicem!!! Taki lekarz to sakrb!!!Moj Synek (choc jeszcze malutki)uwielba ja po prostu- zawsze sie do niej smieje (i siusia ..;P)oraz piszczy z radosci jak do niego mowi..a wcale nie jest wylwenym dzieckiem.. Goraco polecam!!!Super specjalista z rewelacyjnym podejsciem do dzieci i zdroworozsadkowym ukierunkowaniem do rodzicow!

Pani doktor jest pediatra mojej malej coreczki. To moje pierwsze dziecko i oczywiscie watpliwosci duzo pojawia sie co chwile. Do pani doktor trafilismy z mezem z polecenia, pytalismy w okolicy (Wawer) w aptekach i wszedzie podawano nam jej nazwisko. Jest bardzo rzeczowa i dokladna. Przy kazdej wizycie dokladnie przyglada sie malej. A co najcenniejsze - jest dostepna i odpowiada na wszystkie pytania wyczerpujaco. Do tego z usmiechem. Dzwonilam juz do niej kilka razy na numer przychodni gdzie przyjmuje i zawsze recepcjonistka zanosila jej telefon do gabinetu i zawsze pani doktor ze mna rozmawiala i pomagala. Ostatnio dzwonilam do niej spod gabinetu ortopedy zeby spytac o RTG - czy nie bedze szkodliwe dla malenstwa - jak zawsze dostalam odpowiedz i wskazowki co robic. Bardzo polecam.