lekarz Grażyna Romaniuk

Ginekolog

Miła Pani dr. i dobrze leczy może jakieś drobne choroby i infekcje. Ale kompletnie nie nadaje się do prowadzenia ciąży szczególnie przy komplikacjach. Przy prawidłowo przebiegającej ciąży to każdy lekarz da radę. Nie zleca wszystkich potrzebnych badań. U mnie nie wykryła cukrzycy i cholestazy w ciąży. Ale wizyty są przyjemne dokładnie wszystko wytłumaczy.

Jestem zadowolona z wizyty, mimo że bardzo się jej obawiałam, a jak się okazało, nie było czego. Pani doktor jest sympatyczna i uprzejma.

Bardzo gorąco polecam - zwłaszcza dla osób, które obawiają się wizyt u lekarzy tej specjalizacji - z różnych powodów. Czasami jest to przyczyna tego,że zaniedbujemy zdrowie. Znam takie przypadki.Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - polecam ją dalej - wspaniały lekarz.

Bardzo miła i cierpliwa. Bez pośpiechu wszystko dokładnie tłumaczy.

Bardzo miła i cierpliwa. Bez pośpiechu wszystko dokładnie tłumaczy.

Pani doktor jest miła, uprzejma i z powagą podchodzi do pacjenta.Dokładnie omawia przedstawiony problem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2