lek. dent. Grażyna Romanowska

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam

Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza ze względu na niespotykanie miłe podejście do pacjenta i fachowość.

Pani Grażyna jest nie tylko specjalistką w swojej dziedzinie, ale również przesympatycznym człowiekiem. Chodzę do niej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Również osoby, którym ją poleciłam zostali jej stałymi pacjentami.

NIE MA LEPSZEGO STOMATOLOGA W CALEJ POLSCE!!! PANI GRAZYNAKA JEST NAJ NAJ NAJLEPSZA!!!!

Z porad pani doktor Grazyny korzystam juz od wielu lat. Lecze sie u niej jak i cała moja rodzina. To wlasnie dzięki niej pokonałam paniczny lęk przed wizytą w gabinecie stamatologicznym. Nawet moi synowie chodzą do Niej bez strachu i to dzięki podejściu Pani Grażyny do małych pacjentów mają zdrowe zeby! Nie znam lepszego lekarza - moim zdaniem to najlepsza stomatolog z jaką miałam doczynienia. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

Cierpiałam na paradontozę przez którą starciłam wiekszośc uzębienia dziąśła mi krwawiły bolały ale trafiłam pod fachowa opieke Pani Grażyny . Zajęła sie mną z wielkim profesjonalizmem wytłumaczyła jak dbac o jame ustną dopasowała mi świetną proteze która wyglada jak moje naturalne zęby !!! i jak ktos nie wie ,że ją mam to ... poprostu nie wie!!! cała moja rodzina leczyła zęby u Pani Doktor i każdy jest zadowolony !!!

Swietny fachowiec z cudownym podejściem do dzieci.Tata dwoch dziewczynek.

Swietny fachowiec z cudownym podejściem do dzieci.Tata dwoch dziewczynek.

Polecam Panią doktor. Zajęła się mną kompleksowo, wszystko dostępnie wytłumaczyła. Jeden z nielicznych lekarzy, który naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Z bólem w trakcie leczenia zawsze można na nią liczyć. Bardzo istotne jest również to, że stosuje najnowsze techniki leczenia. Ceny przystępne, a jakość na najwyższym poziomie.

Trafiłam na nią w gabinecie na Estkowskiego w Gorzowie.Miałam wrażenie że jestem dla niej tylko żywą gotówką.Jak okazało się później bardzo niestarannie oczyściła mój ubytek( może pora zmienić okulary Pani doktor)Szybko założyła plombę która mnie uwierała przy jedzeniu.W tej chwili dzięki innemu lekarzowi ma dobrze oczyszcony ubytek i plombę pasującą do mojego zgryzu.Mam wrażenie Pani doktor idzie na ilość a nie na jakość. Dzwoniłam 2 tyg temu do gabinetu i co??? okazuje się, że Pani doktor wyleciała. Ogólnie-minęła się z powołaniem.

Gorąco polecam.Profesjonalna, miła, bardzo zaangażowana w swoją pracę i chęć niesienia pomocy pacjentowi. Miałam poważne problemy związane z dysfunkcją stawu skroniowo-żuchwowego spowodowaną błędem innego stomatologa. Przez wiele miesięcy cierpiałam na bóle związane z tą dysfunkcją. Pani Grażynka uratowała mi życie :) Nie dość ,że dzięki niej mogą dzisiaj normalnie zyć i funkcjonowac to jeszcze na każdym etapie leczenia potrafiła mnie wspierać , dodawać otuchy i uwierzyć w wyleczenie. Pozdrawiam Panią Grażynkę i całą wspaniałą obsługę Ars Dentica. Beata