dr n. med. Grażyna Sikorska-Wiśniewska

Bardzo źle wspominam opiekę pani dr nad synem w gdańskim szpitalu na oddziale gastroenterologi dziecięcej. Bardzo nieprzyjemna, strofowała dziecko bo zbyt wolno wykonywało polecenia. Dziecko zestresowane trzęsło się ze strachu, sama patrząc na to z boku byłam sparaliżowana. Dawno nie spotkałam się z takim brakiem szacunku i empatii. Zamiast diagnozy otrzymałam wykład z savoir-vivre podczas rozmowy o planach i sposobie diagnozowania syna. Spodziewałam się spokojnej rozmowy , jasnego wyjaśnienia swoich decyzji, a otrzymałam lekcję dobrych manier ponieważ w trakcie rozmowy z panią dr siedziałam na krześle gdy ona stała (ręce mi opadły i zbrakło mi rzeczowych argumentów na obronę własnego zdania). No cóż, co do dobrych manier muszę przyznać pani dr rację. Tylko jaki związek mają moje maniery z diagnozą? Muszę także dodać, że podczas każdej wizyty z innymi lekarzami i studentami pani dr podkreślał perfidnie jakie to badania były robione, wyniki w normie i czego ja jeszcze oczekuje...? A prawda jest taka, że badania były niewiele bardziej poszerzone niż w szpitalu na oddziale chorób wewnętrznych. Dziecko w takim samym stanie wyszło ze szpitala, w jakim przyszło.

Nie polecam. Dziecko 2,5 roku zaczęło się pokładać i sygnalizować ból brzucha. Podejrzewaliśmy, że może mieć to związek z kupką ale ponieważ dziecko zanosiło się płaczem zadzwoniliśmy do Pani doktor. Przez telefon Pani doktor uznała, że to na pewno problem z kupką więc nie ma po co przyjeżdżać i zaleciła dużą dawkę laktulozy (syrop) oraz czopek glicerynowy. Zupełnie inne podejście miała Pani doktor na nocnym dyżurze w przychodni – dokładniej obejrzała dziecko, osłuchała i „wymacała” brzuszek w celu wykluczenia innych przypadłości co w przypadku małego dziecka jest bardzo ważne

Polecam. Trafiliśmy do niej z wysypką i bólem brzucha, trochę zdesperowani bo inni lekarze wymyślali coraz to inne alergie i sposoby leczenia które nie pomagały. Pani Grażyna od razu znalazła rozwiązanie i dziecko po dwóch dniach zaczęło wyglądać zdrowiej,leczenie u niej kontynuujemy do dziś.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, fachowy. Goraco polecam.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, fachowy. Goraco polecam.

tego nie da sie komentowac ma podejscie do dzieci ale wystawia zla diagnoze

tego nie da sie komentowac ma podejscie do dzieci ale wystawia zla diagnoze

Takich lekarzy nam trzeba. Kompetentnych, zaangażowanych, z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pani Doktor spełnia wszystkie moje oczekiwania. Na wizycie prywatnej bardzo szczegółowo zbadała mojego synka. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam wszystkim Panią Doktor.

Wzywaliśmy Panią Dr dwa razy. Przy drugiej wizycie (po około 2 tygodniach) nie pamiętała na co dziecko było chore. Zapomniała też wypisać receptę. Gdy próbowałem telefonicznie ustalić czy dowiezie nam tę receptę lub gdzie mogę ją znaleźć aby odebrać receptę, usłyszałem że nie ma teraz czasu rozmawiać. Może to i dobry pediatra ale chyba sodówa jej już uderzyła do głowy i ma za dużo pacjentów...

Fachowa, rzetelna opieka nad dzieckiem. Dokładnie opisuje problem i metody postepowania. Zawsze dostepna co jest ogromnym atutem dla mnie jako rodzica. Polecam

Najlepszy lekarz pediatra jakiego dotad poznalam .Pani Doktor Bardzo indywidualnie podchodzi do malego pacjenta i bardzo dokladnie bada dziecko pod kazdym katem .Pelen profesjonalizm . Ja i moja rodzina podziwiamy Pania doktor jak szczególowo zajęla się moim synkiem .Nie tylko podczas wizyty prywatnej ale rowniez podczas wizyty publicznej . Polecam kazdej mamie taką opieke lekarza pediatry nad dzieckiem . Joanna Kajut

Joanna Kajut

Cudowna i kompetentna.Pelen profesjonalizm.

Cudowna i kompetentna.Pelen profesjonalizm.