lekarz Grażyna Skowronek

1,2
1,1

lekarze skowronek potocznie to są jakieś jaja oni pacjenta nie mają za nic kłamią w żywe oczy potrzebowałam opinię na temat leczenia mojego dziecka do szkoły ale ja tego nie oyrzymałam muszę szukać innego okulisty bo ta kocha tylko zielone banknoty a żeby było śmiesznie to dostałam na badania skierowanie które mają mnie kosztować 150 zł Bo ona chce mieć wynik do miesiąca jak by nie mogła poczekać 2 miesiące bo tyle czeka się państwowo na wynik dla mnie to jest zwykła naciągara na kasę i tyle

Kilka lat temu nie potrafiła u mnie stwierdzić wady wzroku, więc stwierdziła, że na pewno mam STWARDNIENIE ROZSIANE i powinnam wybrać się do neurologa po ratunek. Tego samego dnia byłam prywatnie u neurologa, który uznał, że za taką diagnozę powinnam wytoczyć sprawę w sądzie Kochanej Pani Okulistce. Jak się okazało u innego okulisty - po prostu mam wadę wzroku i muszę nosić okulary. Ludzie szkoda Waszego czasu, nerwów i pieniędzy ta tę Panią !!!!

Ryzyko zdecydowanie nieopłacalne. Szczerze współczuję wszystkim zmuszonym do kontaktu z szanowną panią doktor. Tego pokroju gwiazdy powinny swoją karierę rozwijać w show-biznesie, a nie brać się za leczenie ludzi. Jak to w ogóle jest możliwe, że taka osoba mimo tysiąca skarg dalej przyjmuje?

Mimo wielu prob nie udali mi sie skontaktowac osobiscie. Pani doktor powiedziala ze nie bedzie przyjmowala pacjentow majacych umowe z Medica Polska mimo ze ma z nimi umowe. Powodem byl brak czasu na takie sprawy! Od razu szukajcie lekarza w Pucku!!!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pani doktor wydaje się być zniecierpliwiona obecnością i pytaniami pacjentów.

Niedawno wybrałam się z moją 2 letnią córeczką do Pani doktor. Nigdy w życiu nie zostałam gorzej potraktowana!! Nie chciała mnie przyjąć z powodu nie podbitej książeczki ( obiecałam że książeczkę dostarczę specjalnie tego samego dnia ). Oczywiście!! Przyjęła mnie lecz za pieniądze. Gołym okiem widać że Państwo Skowronek są bardzo pazerni na pieniądze i nie troszczą się o dobro pacjenta lecz o zawartość swojego portfela.. Z pewnością nie wybiorę się już do Pani doktor.. ( w Pucku jest bardzo dobry lekarz ).

Mila jak trzyma pieniadze w reku.Na drugim spotkaniu juz nie ma czasu i jest opryskliwa i nikomu tej pani nie polecam.Pacjentka.

Ogólnie nie polecam, strasznie nieuczynna Pani doktor!!! Robi sobie "jaja" z pacjentów, gorzej niż za komuny. Przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione (2 tygodnie- miesiąc w przód). Jak z dnia na dzień zachorujesz to nie przyjmie...wyznaczy termin na - za 2 tygodnie, dotyczy to dorosłych i małych dzieci. Z takim podejściem to życzę powodzenia. Nie wiem po co Pani doktor siedzi w tym gabinecie...masz bardzo chore oczy to sobie poczekasz w poczekalni przed gabinetem, bo pani doktor musi wypić kawkę, poplotkować i się pośmiać...ma swoich pacjentów w… gdzieś!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ ZA PRZYJĘCIE MOJEJ MAŁEJ CÓRECZKI I MAMY:/ TRAGEDIA

pani doktor powinna zmienić zawód.jej podejście do pacjenta jest lekceważące wręcz karygodne.ten kto jest pacjentem pani doktor doskonale wie o czym piszę.pozdrawiam pacjentów i serdecznie namawiam do zmiany lekarza.