lekarz Grażyna Sławińska

2,2
2,2
1,6
1,5

pacjencie pamiętaj godzina planowej wizyty, nie jest godziną wejścia" - w myśl hołdowania tej zasadzie na planową wizytę czeka się ok 3 godzin z tzw 'wąsem'. Trzeba brać również pod uwagę punktualność lekarza - może się zdarzyć 2 h opóźnienia w rozpoczęciu przyjmowania pacjentów. Jeśli macie do nadrobienia jakiś serial na Netflixie lub "Chłopów" do przeczytania to jest idealne miejsce :-) choć z czytaniem może być różnie ponieważ telefon w recepcji dzwoni, dzwoni, dzwoni... Można zawsze zgłosić się 'rejestracji' i wybrać się spokojnie do Malborka jest tam Zamek - okazały, piękny. Po pełnym zwiedzaniu oraz powrocie można jeszcze pół godziny odpocząć czekając na wizytę😉 Serdeczność tej placówki oraz atmosfera zdecydowanie rekompensują wszystkie niedogodności niczym czynny żal w Urzędzie Skarbowym.

Diagnozuje choroby, których nie ma. Zapisuje leki bez komentarza i wyjaśnienia jaką wadę wykryła . Nie polecam.

Nie ma żadnego podejścia do dziecka, ciągle je pogania, aby szybko czytało i aby również szybko przeszło do następnego pomieszczenia na kolejne badanie, często zmienia szkła okularów, przez co mogła zniszczyć wzrok mojego dziecka, doszukuje się chorób, których nie mamy lub nie ma potrzeby ich leczenia. Jeśli jesteś umawiany zbyt często na wizyty, to znak, że należy to sprawdzić u innego okulisty, bo ,,Bez Serc, Bez Ducha, To Szkieletów Ludy"!!!

Jest nie miła, ordynarna - zawsze się spóźnia nie interesuje ją że pacjenci czekają po pięć godzin na poczekalni. Ale jak przyjdzie ktoś znajomy to bez kolejki wchodzi. a prywanie lepiej nie chodzić bo doi z ciebie kasę............

ździrus a nie lekarz a umiejętności tyle co wcale, ordynarna pewnie poprzez bankructwo

jest bezczelna i charakteryzuje się ogromną ignorancją

jest bezczelna i charakteryzuje się ogromną ignorancją

Takie TOTO nie nadaje się do ludzi, a na lekarza wcale.

Takie TOTO nie nadaje się do ludzi, a na lekarza wcale.

Była z dziećmi a także sama i zdecydowanie mogę stwierdzić że jest to lekarz o średnich kompetencjach i niskiej kulturze.

pozostawia trochę do życzenia jej sposób podejścia do pacjenta, z punktualnościa na bakier.

pozostawia trochę do życzenia jej sposób podejścia do pacjenta,
z punktualnościa na bakier.

Nie polecam... jak na swoje kompetencje jest za droga...może innym pomogła ale nie mi.