dr Grażyna Sobczyk

Ortodonta

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u P. Sobczyk. Już od początku leczenia czułam, że wszystko jest pod kontrolą. Wytłumaczono mi jakie będą etapy leczenia. Efekt dwuletniego leczenia jest świetny. Będę polecać gabinet.

Bardzo dobry lekarz.Polecam !!!!!!!!!!!! Trzeba się leczyć,by się przekonać. W polemikę z tym niekumatym pacjentem szkoda się wdawać,bo swoim komentarzem sam się skompromitował.

Bardzo dobry lekarz.Polecam !!!!!!!!!!!!
Trzeba się leczyć,by się przekonać.

A ja w przeciwieństwie do przedmówcy byłem, wszystko zrozumiałem i podjołem temat. Stosując się do informacji i zaleceń uzyskanych w trakcie kontaktów z całym personelem gabinetu dotarłem już do etapu dolnego aparatu.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Sprawność działania i umiejętność organizowania pracy to nie ,,fabryka koralików,, a zacunek dla pacjenta, który nie spędza w poczekalni zbędnych godzin. Szacunek dla Pani Sobczyk i Pań współpracujących.

W gabinecie czułem się jak intruz. To raczej fabryka koralików i drucików z linią produkcyjną która idzie pełną parą. Pani Sobczyk zachowuje się w gabinecie jak despotka (szacunek dla Pań które z nią pracują - nie wiem jak są w stanie pracować u takiej osoby). Mam wrażenie, że to sfrustrowaną stara panna (z góry przepraszam wszystkie singielki) dla której pacjent to zło konieczne - ma kupić produkt i spadać. Może jest dobrym fachowcem ale zapomniała, ze jest w gabinecie lekarskim a nie w sklepiku.