lekarz Grażyna Staniewicz-Grabowska

2,5

Polecam z całego serca rewelacyjna Pani Doktor. Kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejma miła sympatyczna Pani doktor. Inny lekarz o tym samym fachu nie potrafił zdiagnozować moich problemów zdrowotnych kobiecych a ta Pani Doktor wszystko wyjaśniła i wyleczyła.polecam! Teraz w gabinecie w Mysłowicach.

Osobiście uważam że p.doktor nie powinna przyjmować pacjentów prywatne a pomyśleć raczej o emeryturze. P.doktor poprowadziła moją I ciążę, człowiek płaci systematycznie 120zl za każdą wizytę i szuka w lekarzu przyjacielskiej, pomocnej dłoni. Cos martwi, coś niepokojacego się dzieje, coś sie stało ale się nie da dodzwonić, kontaktu brak. P.dOktor nie szanuje czasu innych, umawia na konkretną godzinę a i tak trzeba czekać w kolejce po 1,5 godziny! Moze p.Grabowska byla fantastycznym lekarzem ale zdecydowanie się wypaliła. Nie polecam.

Do pani doktor chodziłam całą ciążę, nigdy bym jej niczego nie zarzuciła, aż do momentu rozwiązania. Dwukrotnie umówiła się ze mną na KTG w szpitalu i ani razu jej nie było w pracy jak przyszłam. Byłm umówiona na termin, ona mnie "olała" i nawet nie odbierała moich telefonów.

radze omijac tego lekarza, w moim przypadku prostym badaniem mozna było zapobiec interwencji chirurgicznej, mimo że chodziłam do niej regularnie nie potrafiła prawidłowo zdiagnozowac czegoś co wykrył inny ginekolog przy pierwszej wizycie...