lekarz Grażyna Stokłosińska

Psychiatra

Bardzo dobre podejście, kompetentnie i konkretnie. Czułem się dobrze rozmawiając z Panią Doktor, mino obaw przed pierwszą wizytą z racji że jestem zamknięty i nie lubię rozmawiać o moich problemach.

Bardzo dobre podejście, kompetentnie i konkretnie.

Nie polecam. Pomijam brak uprzejmości, ale faszeruje ludzi lekami, po których chodzą jak zombie. Nie umie dobrać dawki, jak już wybierze jakiś antydepresant to dawkuje tak nisko, że nie ma mowy o wyjściu z dołka czy nerwicy. Traktuje pacjentów jak zło konieczne. Wiecznie nadęta kobieta. Naprawdę NIE POLECAM.

Miła pani doktor to może i jest. Miałem wątpliwą przyjemność pójść do niej jakiś czas temu na nfz. Najchętniej to by wszystkich na dzienny oddział do szpitala posyłała, zamiast dobrze dobrać leki. Nie polecam.

Jak najbardziej lekarka jest godna polecenia. Leczę się już kilka lat i dzięki dobrze postawionej diagnozie oraz dobrze dobranym lekom funkcjonuję jak przed chorobą.

Pani dr jest w porządku. Troszkę długo się czeka.

Pani dr jest w porządku. Troszkę długo się czeka.