lekarz Grażyna Szelągowska

Wykonywane badania:
- Badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne dorosłych
- konsultacje internistyczne

Weszłam na stronę i zostałam - wprost - porażona negatywną opinią . Powiem tak: życzę każdemu pacjentowi by trafiał na takiego lekarza jak dr Szelągowska , z wiedzą , staraniem , cierpliwością i trafnymi diagnozami , a także skutecznym doborem leków.

Weszłam na stronę i zostałam - wprost - porażona negatywną opinią .

NIE POLECAM! Jeżeli możecie unikajcie tej Pani. Jedna gwiazdką to zdecydowanie za dużo szkoda że nie można dać zero. Zostałam zapisana do tej pani (specjalnie nie używm określwnia Dr) na godzinę 13 45 ale uprzedzono mnie że jest godzinne opóźnienie I żebym była około 14-14 30. Wizyta miała się odbyć nie w mojej przychodni tylko w innej dzielnicy (CMP Grójecka). O godz 13 20 ta pani dzwonić do mie żeby odbębnić teleporadę mimo że byłam zapisana stacjonarnie. Powiedziałam że chciałbym być zbadana bo mam infekcje. Pani nie była zadowolona ale powiedziała że mam być na 13 45 bo jak się spóźnię to nie wie czy mnie przyjmie. Wezwałam taxi I o 13 50 byłam w przychodni tylko 5min spóźnienia. W gabinecie była pacjentka która siedziała tam jeszcze około 20min. Ja natomiast nie zostałam przez panią przyjęta bo się spóźniłam. Wiele osób pisze że ta pani ma często opóźnienia I pacjenci muszą czekać, jeśli pacjent się spóźni 5min, (zresztą nie ze swojej winy bo miałam być najwcześniej ok 14) to ta pani już nie przyjmuje. Dowiedziałam się też że opóźnienia są przez to że pacjenci się spóźniają, nie wiem dlaczego pacjentka która była w gabinecie jak przyszłam była w nim trzymana ponad 20min, a lekarz ma czas 15min na pacjenta. W konsekwencji wezwałam kierownika przychodni. Pani Manager przyszła do mnie po 20 min, gdy Pani dr już wyszła i zostałam zapisana na następny dzień do innej przychodni tej sieci. Postanowiłam zgłosić tą sprawę do Rzecznika Praw Pacjenta. Zdecydowanie nie polecam tej pani która jak sprawdziłam również w innych serwisach ma w większości słabe opinie.

xxxsddgmk,.///momomoomomomomomomprprprprpprprprpprprprpprprrprpprprpprprprep mgorttttttttoooooorrrrrroooouuuuuuunononnoonon

Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna wystawic zwonienie na 3 dni wstecz. Dodatkowe merytoryczne argumenty pani doktor to m. in. "jak ja mialam zlamane zebro, to chodzilam do pracy". Ciekawe tylko, czy pani doktor musiala w tej pracy przesuwac 500kg palety wozkiem recznym, czy moze siedziec na krzesle i klocic sie z pacjentami?

Wizyta u tej Pani to kompletna katastrofa. Nigdy więcej. Nieuprzejma, niekompetentna jedyną diagnozę jaką postawiła - nie umie pani oddychać :) Przeżyłam już trochę lat i zapewniam, że oddychać potrafię a ból w klatce piersiowej wg mnie wymaga większej uwagi i szerszej diagnostyki, ale cóż, lekarzem nie jestem i się nie znam.

Pani doktor Grażyna Sz. minęła się z powołaniem, krzyczy na pacjentów. Mimo picia herbaty w swoim gabinecie nie mogła nam poświęcić jeszcze chwili, bo "będzie musiała zostać 5 minut dłużej w pracy, a i tak poświęciła już nam za dużo czasu". Po wizycie wypisałem się z przychodni.

Uprzejmość oceniona na 1 to i tak za dużo. Pani doktor jest niesamowicie niesympatyczną kobieta. Brak profesjonalizmu. Nie dość, że wizyta była opóźniona o godzinę to jeszcze zamiast normalnego badania otrzymałam wiązankę narzekań, czemu to do niej przyszłam a nie do lekarza, do którego jestem zapisana. Tłumaczenie, że lekarz jest na urlopie na nic się nie zdało. Na koniec pani doktor wykonała półminutowe badanie, bardzo pobieżne. Przede mną słychać było jak krzyczy na dwóch pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można. egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.

egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.
egoistka, nie słucha, sama wie lepiej. lepiej sie nie leczyć bo nie można.