lekarz Grażyna Szubielska

Lekarz rodzinny

2,4
2,1

Całkowicie niekompetentny lekarz, nie słucha, nie zainteresowany pacjentem, chodzi tylko o to aby przerwać zwolnienie, nieistotne czy jesteś chory i niezdolny do pracy, a Twój powrót może przyczynić się do uszczerbku na zdrowiu. Skandal, współczuję każdemu kto trafi na tego człowieka.

Liczy sie tylko aby podwazyc zwolnienie zero badania, przez cala wizyte nawet na mnie nie spojrzala, najwazniejsze bylo ze zwolnienie bylo wydane przez teleporade, ta pani chyba przespala caly okres pandemii, kiedy lekarze wlasnie tak pracowali

Odpowiadam wszystkim ,którzy tak nieudolnie opisują Panią Doktor Szubielską,.......jest to Lekarz naprawdę z powołania,w swojej profesji bezprecedensowa,jestem jej pacjentem przeszło 20 lat,3 razy uratowała mi życie,tak nie żartuje ,3 razy i to przez telefon,to że nieraz jest taka jaka jest ?.....ludzie ,a czego wy wymagacie .... zwolnień,innych jakiś nwm,......jest to lekarz ,który powinien mieć największe uznanie,życiową wspaniała kobieta,a przy tym doskonały psycholog....ci wszyscy którzy Panią szkalują,dokładnie wiedzą,że mają wiele za uszami,zapewniam ,że tak jest,jest nie wyniosłą opiekuńcza kobietą,nąpewno nikomu krzywdy nie zrobiła i zapewniam ,że nie zrobi,

Polecam.Super lekarz,kompetentna mila i uprzejma.Zawsze trafi z diagnozą.Nie robi problemu jak inni lekarze ze skierowaniem na rożne badania itp.Jeszcze raz polecam.

Bylam dziś na kontroli z ZUS i niestety trafiłam do tej nieszczęsnej kobiety. Tragedia. Chamska, nieprofesjonalna, arogancka i olewajaca pacjenta. W ogóle nie interesowala sie moją dokumentacja ani tym, co mi w ogole jest. Cel-zabrac zwolnienie, zabrać zwolnienie! Stwierdziła, że jestem niepoważna, że tyle na zwolnieniu mam być (sic!). Po wizycie poszłam do zastepcy głównego orzecznika opowiedziec całą sytuację oraz to jak pani Szubielska traktuje pacjentów. Skarga też pojdzie.

Jako orzecznik ZUS to chyba nawet umierającego by uleczyła, a w dodatku bardzo nie miła, wyniosła i wchodząca w kompetencje lekarza neurologa. Dziwi się pani doktor że nie byłam na rehabilitacji a wie doskonale,że na rehabilitację w tym kraju czeka się po kilka miesięcy w kolejce. To ,że torbiele, przepukliny, potężna skolioza, drętwienie lewej kończyny i okropny ból to nie przeszkadza przy biurku siedzieć tak stwierdziła. Współczuję każdemu kto trafi na tą panią.Dodam że byłam już wcześniej u innej Pani orzecznik i tamta Pani była miła i uprzejma.

Jako lekarz orzecznik ZUS bardzo arogancka, niemiła, nieprofesjonalna. Ma czelność wypowiadać się w dziedzinie nauki o której nie ma absolutnie żadnego pojęcia. Dodatkowo praktykuje manipulowanie wypowiedzią interesanta. (Całą naszą rozmowę mam nagraną) Wstyd mi, że takie osoby mają prawo wykonywać swój zawód. Pani Doktor, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka i sugerować , że symulują. Gdzie Pani sumienie? Tak drodzy Państwo wygląda praca orzecznika ZUS. Nie ważne zdrowie interesanta. Ważne aby podważyć zwolnienie lekarza, który specjalizuje się w danej chorobie przez innego, który nie ma zielonego pojęcia o danym schorzeniu. Skoro Pani Grażyna tak lekceważąco podchodzi do pacjenta w ZUS to jak w takim razie może prawidłowo wykonywać swoją pracę w przychodni ?

Bardzo dobry człowiek. Rzeczowa kompetentna, zawsze stara się pomóc pacjentowi. Kierując na odpowiednie badania szuka przyczyny choroby nie oszczędzając na skierowaniach. Nigdy nie odmawia przyjęcia chorego pacjenta bez zapisu. POLECAM !!!

Zamiast otrzymać pomoc od tego lekarza człowiek zostaje podeptany jak wycieraczka, ta kobieta w ogóle nie szanuje ludzi !!

Nie polecam Pani Doktor jako lekarza. Nie ma czasu dla pacjentów oraz ich nie szanuje. Jako pacjent ma się wyrzuty sumienia, bo zgodnie z tym, co Pani Doktor mówi, jest bardzo biedna i dokłada przy okazji każdego skierowania! Nie bada pacjentów. Wypisuje recepty w zależności od humoru.Może postawić jej skarbonkę?