dr Grażyna Walęcik

Choroby zakaźne

Żeby wszystkie lekarze byłi takie jak Pani doktor Jest wspaniała miła dla pacjętów z powołania ,będzie dotąd szukała przyczyny aż znajdzie Pani doktor życzę 100 lat w zdrowiu

Pani doktor jest niesamowita. Nigdy nie spotałam takiego lekarza. Bardzo dokładnie bada i wszystko tłumaczy. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjena. Widać, że na prawe chce wyleczyć, pomóc. Z całą stanowczością polecam.

Wspaniała lekarka ,pełna profesjonalizmu, wspaniałe podejście do pacjentów ,jak w znanym serialu w Leśnej Górze - tylko życzyć sobie więcej takich lekarzy

profesjonalizm i zaangażowanie. moim marzeniem jest by we wszyskich Placówkach Zdrowia nie tylko w Siedlcach ale i w Polsce było takie podejście do Pacjenta.

profesjonalizm i zaangażowanie.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Lekarz przeprowadza wywiad lekarski. Szczegółowo bada pacjenta. Trafnie stawia diagnozę . Zleca badania dodatkowe - omawia wyniki tych badań.

Zdecydowanie polecam.Kompetentna i z dużym sercem.

Zdecydowanie polecam.Kompetentna i z dużym sercem.

Jest to Lekarz z prawdziwego zdarzenia, drugi raz oddałabym się w te ręce bez chwili zastanowienia. Brak dziś w służbie zdrowia osób tak kompetentnych i z taką klasą, jaką przedstawia Pani Doktor. Czapki z głów!

To lekarz , który daje pacjentowi to co najważniejsze ,a mianowicie poczucie bezpieczeństwa bo choroby zakaźne bywaja naprawdę zabójcze

Wspaniały lekarz słuchający pacjenta. Moja diagnostyka trwała w Warszawie ponad dwa lata bez efektu. Kierowano mnie do psychiatry. Samodzielnie wykonałem odpłatne badania w kierunku boreliozy, które wyszły pozytywnie. Do Pani doktor trafiłem już po wstępnych nieudanych próbach leczenia. Postawiła mnie na nogi i nie negowała mojej choroby jak większość "znakomitości". Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.