lekarz Grażyna Wankiewicz-Jędrzejkiewicz

Psychiatra

Niestety bardzo negatywny odbiór z mojej strony. Pani doktor bez jakiejkolwiek empatii, oceniająca i nie potrafiąca spojrzeć na cierpiącego człowieka ze zrozumieniem. Złośliwa i irytująca się, zero cierpliwości do człowieka, któremu trudno mówić o trudnych rzeczach. Czułam irytację z jej strony. Zbagatelizowała duży problem i niestety nie otrzymałam odpowiedniej pomocy. Nie polecam, bo to strata czasu i niestety pieniądze wyrzucone w błoto.

Polecam Panią doktor, jestem zadowolona z doboru leków, cały czas stosuję pierwszy, który Pani doktor mi przepisała, bo bardzo dobrze się sprawdził. Pani doktor jest życzliwą i uprzejmą osobą o dużej wiedzy, podczas wywiadu lekarskiego rozwiała wszystkie wątpliwości co do choroby, jasno przedstawiła jej istotę i plan leczenia.

Mało profesjonalne podejście do pacjenta, wciskanie co wizytę tego samego rodzaju leku, chociaż nie przynosił on żadnych korzyści, mimo iż Pani doktor została poinformowana przeze mnie o skutecznym działaniu innego leku. Kolejna kwestia to sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Miałem umówiona wizytę w czasie owej pandemii, nie otrzymałem od Pani doktor żadnej i formacji na temat spotkania, bądź innej formy kontaktu. Mimo kilku prób, nikt nie odebrał ode mnie telefonu w gabinecie. Zostałem zwyczajnie OLANY przez Panią doktor. Przez brak kontaktu oraz erecepty nie miałem możliwości kontynuować leczenie, byłem zmuszony ...

Kolejna kwestia to sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Miałem umówiona wizytę w czasie owej pandemii, nie otrzymałem od Pani doktor żadnej i formacji na temat spotkania, bądź innej formy kontaktu. Mimo kilku prób, nikt nie odebrał ode mnie telefonu w gabinecie. Zostałem zwyczajnie OLANY przez Panią doktor. Przez brak kontaktu oraz erecepty nie miałem możliwości kontynuować leczenie, byłem zmuszony odstawić leki z dnia na dzień, co odbiło się NEGATYWNIE na moim samopoczuciu, a także mogło wywołać problemy zdrowotne.
Reasumując, zdecydowanie NIE POLECAM, ponieważ jako lekarz, moim zdaniem, Pani doktor miała OBOWIĄZEK poinformować mnie o innych możliwościach, jeśli nie przyjmowała w swoim gabinecie podczas pandemii. Jak widać liczą się tylko pieniądze za wizytę, a nie pomoc pacjentom.

Utrzymanie pacjenta jak najdłużej nawet kosztem faszerowania lekami przez długie lata, 5 minutowa wizyta na wypisanie recepty i straszny brak zrozumienia właśnie tego stałego pacjenta... Szkoda, że tak późno człowiek zdaje sobie sprawę co jest tutaj najważniejsze. Nie polecam.

Nie polecam. Mimo, że Pani doktor jest uprzejma, nie poświęciła mi zbyt wiele czasu. Dalej nie rozumiem istoty mojego problemu i muszę szukać kolejnego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz i kompetentny z dobrym doświadczeniem. Chce dobrze i udziela pomocy i to od pierwszej wizyty. Godna polecenia.

Profesjonalizm,życzliwość oraz chęć pomocy pacjentom to cechy które wyróżniają p.doktor

Pani doktor wyleczyła mnie z choroby, bardzo mi pomogła.

Pani doktor wyleczyła mnie z choroby, bardzo mi pomogła.

Pani dr.to wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem,zawdzięczam jej b.wiele

Pani dr.to wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem,zawdzięczam jej b.wiele

Pani doktor to bardzo dobra i życzliwa osoba. Bardzo mi pomogła w trudnym dla mnie czasie. Interesuje się pacjentem i naprawdę chce pomóc.Polecam.