lekarz Grażyna Więcek

Lekarz rodzinny

Wielokrotnie byłam pacjentką dr Więcek Grażyny . To konkretna i profesjonalna lekarz. Skutecznie pomógła mi wiele razy.

w mojej ocenie Pani rewelacyjna! Pełna empatii i zaangażowania. polecam wizytę u niej bo na prawdę warto

Wizyta szybka, konkretna i rzeczowa. Doktor miła, cierpliwa, zaangażowana w to co robi. Profesjonalizm w czystym wydaniu

Zaufana osoba, ma wysokie kompetencje, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Uważam, że ma super podejście do pacjentów

Z całego serca polecam i zachęcam do wizyt u Pani Doktor! Człowiek Anioł - wysłucha, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, analizuje wyniki badań, wskazuje różne możliwe metody leczenia

To nie lekarz, to specjalista! Wizyta w umówionym terminie. Pani doktor szybko zapoznała się z historią choroby, dobrała leki i wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Daje 4/5 gwiazdek :) Pani doktor fachowo podchodzi do pacjentów ale przy tym jest bardzo sympatyczna, ma podejście również do dzieci

P. Grażyna jak dla mnie rewelacja. Rzeczowa kobieta, zadaje bardzo konkretne pytania. Dobrze diagnozuje. Jestem pod wrażeniem

Nie wyobrażam sobie pójść już do kogoś innego. Rewelacyjna Pani doktor. Moje dziecko w końcu nie bało się iść do lekarza. Super podejście, sympatyczna, dobrze zna się na swoim fachu. Jeszcze raz rewelacja !

Kompleksowe podejście do pacjenta, godna osoba do zaufania, miła, dobre dobrane leczenie do pacjenta i chorobyy