lekarz Grażyna Wolańska

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor!!!W przychodni państwowej przyjmuje pacjentki po znajomości między pacjentkami z przychodni (z gabinetu prywatnego), które nawet nie zarejestrowały się na wizytę, przez co pacjentki zarejestrowane kilka miesięcy wcześniej czekają kilka godzin na wizytę, bo jest taka obsówa czasowa!! Koszmar!!No ale przecież pacjentki które przychodzą prywatnie są cacy a w przychodni to jedno wielkie barachło-takie wrażenie odniosłam niestety. Bagatelizuje objawy i stan samopoczucia ciężarnych, nie wystawia zwolnień tłumacząc się limitami i kontrolami, mimo iż ciężarna prosi i mówi, że się źle czuje!! Podejście do pacjenta w ...

Podejście do pacjenta w zależności od humoru, zdarzyło się, iż Pani doktor była bardzo niesympatyczna, gdyż byłą spóźniona do innej pracy. ODRADZAM!!!!

Pani doktor albo pisze, albo słucha, zero podzielności uwagi, większość badań, które według aktualnego stanu wiedzy są konieczne w ciąży-ona uważa, za zbyteczne (np. TSH w ciąży), permanentnie zasłania się limitami NFZ, wszystko trzeba wywalczyć, absolutnie nie polecam, po każdej wizycie człowiek wychodzi zdenerwowany a nie zaopiekowany. Jeżeli chodzi o fachowość i kompetencję to nie robi specjalnego wrażenia-przeciętny poziom.

100% fachowości, najnowsze wiadomości z zakresu ginekologji i położnictwa, możliwość "wygadania się"

Zdecydowanie odradzam wizyty!!! Pani dr nie daje wyników badań USG (nawet kopii)! Twierdzi, że robi je tylko dla siebie...

Przez to że tej pani nie chciało się zlecić kompleksowych babdań jak byłam w ciąży moja córeczka urodziła się w 21 tyg. nie muszę dodawać że nie żyje (dwie poprzednie ciąże straciłam) byłam u niej na wizycie tydzień przed porodem i mówiła że jest wszystko ok a nie było od początku. Kompletnie zkekeważyła wszystkie niepokojące objawy. Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pomimo iż nie pracuje w szpitalu polecam gdyży jest dużej klasy fachowcem posiadającym ogromne doświadczenie i najnowszą więdzę medyczną

Ogromna wiedza, najnowsze informacje z dziedziny ginekologji

Ogromna wiedza, najnowsze informacje z dziedziny ginekologji

profesjonalista polecamy 100/100 bardzo fachowa opieka

profesjonalista polecamy 100/100
bardzo fachowa opieka

bardzo dobry lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. uprzejmość i troska o pacjenta 100%. Polecam

Choć nie pracuje w szpitalu polecam innym, duże doświadczenie i wiedza. Znajomość najnowszych osiągnięć z dziedziny ginekologii i położnictwa.