lekarz Grażyna Zawada-Skrobisz

Choroby zakaźne, Pediatra

Najlepszy lekarz pediatra w Tarnowie. Zawsze odbiera telefony nawet w niedziele, zostaje po godzinach w gabinecie prywatnym doradzi nie naciąga i ma ogromna wiedzę nie to co inny po 3 antybiotyki dają przy jednej infekcji bo nie potrafią trafić z dobrym i kończy się szpitalem. Ja jej bardzo ufam bo nigdy się nie zawiodłam na jej leczeniu.

Pani Zawada to człowiek o wielkim sercu oraz o dużych kompetencjach medycznych. Polecam tego lekarza. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiła :)

Wspanialy czlowiek o wielkim sercu bardzo pomogla mojej corce .Bardzo duzo jej zawdzieczam i dziekuje za wszystko co dla nas zrobila.Wszystkim polecam tak wspanialego czlowieka!!!!!!!!!!!!! :)

Bardzo dobry lekarz!!!Pani Doktor jest świetnym fachowcem i super człowiekiem!Godny polecenia.

Pani Zawada-Skrobisz jest Lekarzem przez Wielkie 'L'. Rzadko zdarza się, żeby lekarz stawiał tak bezbłędne diagnozy. Chociaż Pani Grażyna jest specjalistką od dzieci, to leczymy się u Niej całą rodziną. Bezbłędnie wskazała u mojego synka mononukleozę, antybiotyk przepisuje wyłącznie w razie konieczności. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tarnów"?

Długa 25 lok. 1

None