lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również moi znajomi byli zaszokowani. Nie chcialam juz ponownie dzwonic i wyjasniac sprawy. Jak mozna miec zaufanie do takiego pediatry???!!! Na cale szczęście udalo mi się znalezc innego pediatrę. Jak dla mnie przynajmniej uprzejmość 0!

Niestety, typowy znudzony lekarz przekonany o swojej wszechwiedzy w każdym temacie (nie tylko zdrowia). Każda wizyta to nic nie wnoszące 5 minut (oprócz ew. recepty). Przestaliśmy korzystać z jego usług.

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Solidny, obrazowo tłumaczy dolegliwosci i sposoby leczenia dziecka. Leczył mojego syna od malucha i nigdy nie zawiódł. Solidny, zawsze dostepny. Ile to razy późnym wieczorem docierał do swojego pacjęta. Godny zaufania, nie "owijający w bawełnę". Trafne diagnozy. Dziękuję "wujciu doktorku" za okazaną pomoc i leczenie syna. Mielismy szczęście trafić na tak solidnego pediatrę.

Bardzo słaby, ignorancki pseudo pediatra. Ignoruje wiele kwestii. W ogóle się nie angażuje. Bardzo żałujemy, że byliśmy u niego. Nie potrafi albo się mu nie chce zaangażować w prawdziwe leczenie. Podchodzi do sprawy bardzo schematycznie Te dobre opinie to chyba historia! Nie polecam !

Bardzo polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy. Fachowa porada. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Odpowiada na każde pytanie.

Bardzo dobry i solidny lekarz,nie straszy rodziców ale tez nie bagatelizuje sygnałów choroby. Leczy moich wnuków od urodzenia:) Pozdrawia Babcia z Mesznej .

Pozdrawia Babcia z Mesznej

Mogę tylko podpisać się pod tymi POZYTYWNYMI opiniami!! Panie Doktorze tylko tak dalej!! Życzę wszystkim więcej TAKICH lekarzy!! Zdecydowanie zadowolona Mama

Mogę tylko podpisać się pod tymi POZYTYWNYMI opiniami!!
Panie Doktorze tylko tak dalej!! Życzę wszystkim więcej TAKICH lekarzy!!
Zdecydowanie zadowolona Mama

drogie mamy i tatusiowie , polecam pana doktora Anczakowskiego, jest niesamowity,nigdy nas nie zawiódł,trafne diagnozy,dostępny prawie zawsze ( też musi odpocząć) lekarz z powołaniem.

Byłam i byłam dość zadowolona chociaż zbyt mało czasu jest na pacjenta. Jednak zmieniłam lekarza i to z korzyścią dla dziecka

Oczywiście, że polecamy Pana Doktora! Wiele razy pomógł nam wyprowadzić dziecko z choroby. Jeśli lekarz w przychodni nie radził sobie, wiadomo - tylko Anczakowski pomógł! Szkoda, że nie jest dostępny w niedzielę... ale wiem trzeba też odpocząć.