lekarz Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy, Pediatra

nie jestem z bielska, i nie udało mi się poznac pana doktora. Bylam na wakacjach w bielsku i moje 1.5 roczne dziecko zachorowalo. znajomi polecili pediatrę Anczakowskiego. Jak do niego zadzwoniłam, i przedstawiłam się on udal ze to POMYLKA!!! oczywiście dzwoniłam do niego przy moich znajomych wiec sprawdziliśmy numer który był poprawny. Panu "doktorowi" po prostu się nie chciało zbadac nowego pacjeta, wiec powiedzial ze to POMYLKA. Zdebialam i również moi znajomi byli zaszokowani. Nie chcialam juz ponownie dzwonic i wyjasniac sprawy. Jak mozna miec zaufanie do takiego pediatry???!!! Na cale szczęście udalo mi się znalezc innego pediatrę. Jak dla mnie przynajmniej uprzejmość 0!

Niestety, typowy znudzony lekarz przekonany o swojej wszechwiedzy w każdym temacie (nie tylko zdrowia). Każda wizyta to nic nie wnoszące 5 minut (oprócz ew. recepty). Przestaliśmy korzystać z jego usług.

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Solidny, obrazowo tłumaczy dolegliwosci i sposoby leczenia dziecka. Leczył mojego syna od malucha i nigdy nie zawiódł. Solidny, zawsze dostepny. Ile to razy późnym wieczorem docierał do swojego pacjęta. Godny zaufania, nie "owijający w bawełnę". Trafne diagnozy. Dziękuję "wujciu doktorku" ...

Dziękuję "wujciu doktorku" za okazaną pomoc i leczenie syna. Mielismy szczęście trafić na tak solidnego pediatrę.

Bardzo słaby, ignorancki pseudo pediatra. Ignoruje wiele kwestii. W ogóle się nie angażuje. Bardzo żałujemy, że byliśmy u niego. Nie potrafi albo się mu nie chce zaangażować w prawdziwe leczenie. Podchodzi do sprawy bardzo schematycznie Te dobre opinie to chyba historia! Nie polecam !

Bardzo polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy. Fachowa porada. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Odpowiada na każde pytanie.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
Szpital Pediatryczny