lekarz Grzegorz Bambuch

SERDECZE PODZIEKOWANIE ZA TROSKLIWA OPIEKE ,POMOC W CHOROBIE BARDZO DZIEKUJE MARIA P. Z RZESZOWA.DZIEKUJE TEZ CALEMU PERSONELOWI ODDZIALU WEWNETRZNEGO 1.

Pan "lekarz" nie polecam brak kompetencji, wykonywał mi kolonoskopię przerwał bo stwierdził że jelita nie są oczyszczone , dokumentację zafałszował , mimo iż byłem poddany znieczuleniu przerwał badanie z powodu jak stwierdził dolegliwości bólowych z moich a byłem pod ogólnym znieczuleniem no patologia, omijać szerokim łukiem tego biznesmena! Do tego 3dni mnie przeglodzili

BRAK KOMPETENCJI. PRZEZ JEGO NIEWIEDZĘ DOSZŁO DO BŁĘDU MEDYCZNEGO, CO SKUTKOWAŁO SZKODĄ NA ZDROWIU.!!!!!!!!!!

Bardzo cenię doktora Bambucha. Świetny specjalista i człowiek. Pozdrawiam cały zespół lekarzy, za to, że mnie nie opuścili, gdy byłem chory na ptasią grypę.

Dr.Judym takich lekarzy z takim oddaniem już niema mający czas dla pacjęta oddanie znajomość profesji która osobista i inteligencja.

Bardzo sumienny i oddany swej pracy lekarz.

Bardzo sumienny i oddany swej pracy lekarz.

Super specjalista, super człowiek.Gorąco polecam !!!!!!!!!!!!Panie doktorze niech się koledzy od Pana uczą.

wspaniały człowiek i lekarz ma czas dla pacjenta wszystkich traktuje tak samo rzetelnie .Poważnie traktuje chorego ,pomaga zawsze chetnie

Człowiek i lekarz na bardzo wysokim poziomie.

Człowiek i lekarz na bardzo wysokim poziomie.

Nie znam lepszego w Nisku, okolicy bliższej i dalszej. Jeden z ostatnich Judymów.