lekarz Grzegorz Barciński

Laryngolog

Odradzam. Poszłam z podejrzeniem zapalenia ucha z 9 miesięczną córką lekarz od progu powiedział że nas nie przyjmie i żebyśmy przyszły dwa dni później prywatnie. Czekając jeszcze do innego lekarza na tym samym korytarzu zaobserwowałam że lekarz miał trzech pacjentów po czym miał luz bo jacyś nie poprzychodzili. I za co kasę dostają tacy lekarze. Pan doktor był oczywiście spóźniony 20 minut.

Chodzimy z synkiem do Pana Doktora od 3 lat, nie powiem złego słowa. Syn ma teraz 7 lat , bardzo mu pomogły te wizyty w końcu ktoś go prawidłowo zdiagnozował, nie czeka na pieniadze . Przyjmuje zawsze jak mamy problem, czasem musimy poczekać , dzień albo dwa bo jest dużo pacjentów ale nigdy nie odprawił nas bez pomocy.

cham i prostak chyba ze za kase.Brak czasu arogancja i zero podejścia do pacjeta.

Świetny lekarz, z powołaniem, miły człowiek, oddany pacjentowi, a nie umowie z NFZ, nikogo nie odeśle z kwitkiem. Mimo leczenia państwowego (ZA DARMO TAKŻE DLA NIEGO) przyjmuje każdego, choć tłum się kłębi w poczekalni

Kompetentny, miły, rzeczowy i skuteczny

Kompetentny, miły, rzeczowy i skuteczny

Niestety nic dobrego nie można powiedzieć o tym "lekarzu", to co zobaczyłem w jego gabinecie zdecydowanie odbiega od definicji osoby mającej nieść pomoc innym. Człowiek ten jest nieuprzejmy, arogancki, zarozumiały i zapatrzony w siebie, możliwe, że o osobowości narcystycznej. Nie polecam, a wręcz odradzam. Nie jest to tylko moja opinia - wiem, że znajomi też nie mają dobrego zdania. Trzeba być człowiekiem i mieć serce do ludzi jeśli wybrało się ten zawód, no chyba, że robi się to tylko dla kasy...

Dr Barciński to złoty człowiek, trafny w diagnozie i skuteczny w leczeniu, polecam wszystkim.

Ostatnio jestem pacjętką doktora w przychodni Źródło Marii w Gdyni Karwinach i uważam go za fachowca w otolaryngologii. Od razu widać jego profesjonalizm i zaangażowanie w leczeniu pacjetnów. Mówię tu nie tylko o sobie, bo prawie na każdej wizycie- a byłam przyjmowana dodatkowo- znajdowałam się równocześnie z inną osobą w gabinecie i byłam świadkiem jak Pan doktor podchodzi do pacjenta, jak wyjaśnia, jak przepytuje- by ustalić jak najtrafniejszą diagnozę, zaleca leczenie, tłumaczy na czym polega i daje skierowanie na kolejną rejestrację (oczywiście wcześniejszą) by móc zobaczyć efekty zaproponowanego leczenia. Muszę ...

Od razu widać jego profesjonalizm i zaangażowanie w leczeniu pacjetnów. Mówię tu nie tylko o sobie, bo prawie na każdej wizycie- a byłam przyjmowana dodatkowo- znajdowałam się równocześnie z inną osobą w gabinecie i byłam świadkiem jak Pan doktor podchodzi do pacjenta, jak wyjaśnia, jak przepytuje- by ustalić jak najtrafniejszą diagnozę, zaleca leczenie, tłumaczy na czym polega i daje skierowanie na kolejną rejestrację (oczywiście wcześniejszą) by móc zobaczyć efekty zaproponowanego leczenia. Muszę przyznać, że jest to jeden z niewielu lekarzy jakich znam, tak konkretny i fachowy. Może komuś się wydawać, że jest nie miły- może jest takie wrażenie ponieważ doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentów poza rejestacją główną- tj. dodatkowo i nie ma czasu zwracać uwagi na to czy dla kogoś jest miły czy nie. Poza tym- ma leczyć a nie uśmiechać się i głaskać. Ludzie - czy wy tego nie rozumiecie, dlaczego są opużnienia, m.in. ponieważ Pan doktor przyjmuje pacjentó dodatkowo poza rejestracją, a mógłby każdego z tych dodatkowych prosić aby przyszli w termninie rejestracji normalnej czyli np. za m-c. Wtedy wszystko byłoby na czas i dla doktora lepiej, bo miałby czas złapać oddech. Poza tym, doktor nie tylko przyjmuje pacjentów, ale również wypisuje dokumentację do każdego przyjetego pacjęta- proszę zwócić uwagę będąc następnym razem w gabinecie ile czasu to zajmuje. Tłok to nie wina lekarza tego czy innego, ale wina systemu, NFZ i tych,którzy rządzą służbą zdrowia. Proszę zauważyć, że przychodni zabrano specjalistów- był jeszcze jeden laryngolog, był dermatolog- nie ma- znowu się kłania NFZ. A taki lekarz- nie jest taśmą produkcyjną- też musi odpocząć- szczególnie jak robi zabiegi- niekiedy bardzo poważne- a tu taśma, bo przyjmuje dużo dodatkowo- wielokrotnie byłam świadkiem. Jednak i w pewnym momencie trzeba komuś odmówić, bo się nie da-no chyba że by przyjmował po 3, 4 osoby na raz w gabinecie. Ludzie myślcie. To nie taśma produkcyjna jak na niemym filmie z Charlie Chaplinem.
W ogóle nie rozumiem stwierdzenia "sztuczny tłok". Jak lekarz może robić sztuczny tłok- ludzie są fikcyjni czy co? Jakiś absurd w poprzedniej opinii.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Dwa razy próbowałam się do niego dostać, prosząc o krótką konsultację w sprawie pilnej(mój stan nie pozwalał mi na pótoramiesięczne oczekiwanie)i choć było przede mną tylko dwoje pacjentów i dodatkowo jednej osoby, która miała akurat wchodzić nie było, to i tak lekarz mnie nie przyjął.Twierdził,że nie może mnie przyjąć, ponieważ do niego trudno się dostać i jeśli nie mogę poczekać pótora miesiąca to mam pójść do innego lekarza.Dotatkowo notorycznie spóżnia się do pracy i celowo wywołuje tzw.sztuczny tłok.

Zdecydowanie odradzam tego lekrza, byłam w przychodni z dzieckiem Zródła Marii w Gdyni, po pierwsze zła diagnoza, brak odpowiedniego podejścia do dziecka, arogancki, wręcz nieprzyjemny. Dodatkowo ten Pan nie dba o podstawową higienie, miał brudne paznokcie i śmierdział potem. I taki lekarz ma prawo "grzebać" w uchu pacjenta. Bardzo odradzam tego lekarza, niestety co potwierdza moją opinię, personel przychodni ma częste skargi na niego. Raz też byłam z kilku miesięcznym dzieckiem, gorączka, ból ucha, nieprzyjoł nas ponieważ miał za dużo kolejkę - były 2 osoby. Ale pewnie spieszył się do swojego prywatnego gabinetu. Beszczelny typ!