lekarz Grzegorz Bieńkowski

Ortopeda, Traumatolog

3,7
3,6

Po raz kolejny odwiedziłam Pana Doktora, miałam ogromy problem ze stawami. Każde wstanie wiązało się z ogromnym bólem, Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi chorobę w sposób obrazkowy,dzięki czemu dokładnie ją zrozumiałam, przepisał skuteczne leki i skierował na rehabilitację. Od wizyty minęły 2 miesiące i z każdym dniem widzę gigantyczne postępy. Z całego serca mogę polecić Doktora Bieńkowskiego.

SUPER SPECJALISTA !!!! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta,pomimo mojej nietypowej wady potrafił wskazać odpowiednią drogę i sposób leczenia . Widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo polecam !!!

Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi doskonale zdiagnozować uraz i co najważniejsze trafnie zdiagnozować chorobę oraz podjąć odpowiednie kroki aby ją wyleczyć . SERDECZNIE POLECAM !!!

Lekarz w zasadzie nie zbadał mnie, stwierdził ze to raczej nic poważnego. Jak poszedłem prywatnie do innego lekarza to od razu stwierdził że to jest poważny problem i tu jedyną opcją to artroskopia. Gdyby mnie Bieńkowski odpowiednio zbadał to bym zaoszczędził czas i pieniądze! NIE POLECAM TEGO KONOWAŁA!

Noga po wypadku a pan doktor nawet nie zlecil przeswietlenia, widocznie rtg ma w oczach!!! Szkoda, ze poszlam jeszcze raz i jeszcze. Dopiero nastepny lekarz zaaplikowal zastrzyki, udalo sie zorpedzic czesc krwiaka wielkosci dloni. Coz, madry Polak po szkodzie. ja tego lekarza zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12