lekarz Grzegorz Bieńkowski

Ortopeda, Traumatolog

Lekarz stwierdził po RTG że mam przepukliny na kręgosłupie, latami trwało szukanie pomocy. Odsyłał mnie Pan doktor od jednego specjalisty do drugiego. Teraz okazuje się że to nowotwór... I może być tak że dzięki takim odsyłaniem zostało mi mało życia bo kiedy trzeba było wykonać badania inne to lekarz nie potrafił pomoc.

Po raz kolejny odwiedziłam Pana Doktora, miałam ogromy problem ze stawami. Każde wstanie wiązało się z ogromnym bólem, Pan Doktor dokładnie wyjaśnił mi chorobę w sposób obrazkowy,dzięki czemu dokładnie ją zrozumiałam, przepisał skuteczne leki i skierował na rehabilitację. Od wizyty minęły 2 miesiące i z każdym dniem widzę gigantyczne postępy. Z całego serca mogę polecić Doktora Bieńkowskiego.

SUPER SPECJALISTA !!!! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta,pomimo mojej nietypowej wady potrafił wskazać odpowiednią drogę i sposób leczenia . Widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo polecam !!!

Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi doskonale zdiagnozować uraz i co najważniejsze trafnie zdiagnozować chorobę oraz podjąć odpowiednie kroki aby ją wyleczyć . SERDECZNIE POLECAM !!!

Lekarz w zasadzie nie zbadał mnie, stwierdził ze to raczej nic poważnego. Jak poszedłem prywatnie do innego lekarza to od razu stwierdził że to jest poważny problem i tu jedyną opcją to artroskopia. Gdyby mnie Bieńkowski odpowiednio zbadał to bym zaoszczędził czas i pieniądze! NIE POLECAM TEGO KONOWAŁA!

Noga po wypadku a pan doktor nawet nie zlecil przeswietlenia, widocznie rtg ma w oczach!!! Szkoda, ze poszlam jeszcze raz i jeszcze. Dopiero nastepny lekarz zaaplikowal zastrzyki, udalo sie zorpedzic czesc krwiaka wielkosci dloni. Coz, madry Polak po szkodzie. ja tego lekarza zdecydowanie nie polecam.

Poszłam do doktora z okropnym bólem kolana, mówiłam co mi dolega, ale doktor wgl. mnie nie słuchał. Zgiął mi kolana 2 razy i tylko powiedział, że czuje opór. Gdy zapytałam czym to może być spowodowane, to nie uzyskałam odpowiedzi. Mówił cos do siebie pod nosem. Kolano jak bolało, tak nadal boli.

Gorąco polecam ! Pan Doktor to poprostu lekarz z powołania - miły,uprzejmy, a w szczegolnosci kompetentny. Dokładnie zbada i wytłumaczy przystępnym językiem powód dolegliwości i sposób leczenia, ak potrzeba to przepisze potrzebne leki Jestem super zadowolona !

Gorąco polecam !

Jestem super zadowolona !

Bardzo dobry specjalista, bardzo trafnie stwierdzona diagnoza( w przeciwieństwie do innego lekarza...) Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Polecam wszystkim tego fachowca !!!

Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.
Polecam wszystkim tego fachowca !!!

Byłem u niego z synem. Leżałem pod jego nożem w 1982r., 1988r.. Nie mam uwag. Jest dobry.

Byłem u niego z synem. Leżałem pod jego nożem w 1982r., 1988r..
Nie mam uwag. Jest dobry.