lekarz Grzegorz Borowiec

Laryngolog

Życie poświęcone drugiemu człowiekowi a zwłaszcza dzieciom. Skromność i prostota wielkiego człowieka. Jako rodzice leczonej córeczki Amelki dziękujemy Bogu, że postawił Pana Doktora na naszej drodze i zdążył jej pomóc. Oby wszyscy lekarze chociaż próbowali go naśladować. Nigdy nie zapomnimy dobra uczynionego przez Pana ordynatora. Bogdan Wszołek z rodziną

byłam pacjentką pana doktora i mogę stwierdzic z czystym sumieniem świetny fachowiec od razu postawił właściwa diagnozę i przeprowadził operację dzięki której mogę normalnie funkcjonowac a muszę zaznaczyc ze leczyłam się przez trzy lata w Tarnowie u podobno "najlepszych " specjalistów bez jakiejkolwiek poprawy a przede wszystkim z błędnie postawioną diagnozą !!!

Miałam problemy z migdałami i ze słuchem. Jestem kilka miesięcy po operacji i czuje się dobrze. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować dzięki dr Borowcowi.

Byłem u doktora prywatnie, miałem złamany nos, po 2 wizytach u lekarzy w Tarnowie(jeden stwierdził, że nos może być krzywy od urodzenia, drugi w zasadzie nic nie powiedział) dr Borowiec popatrzył tylko chwile na nos i od razu stwierdził, że przegroda jest krzywa i póki to jest "świeże" z operować, pokazał za pomocą kamery jaka jest różnica między obiema dziurkami i wszystko wyjaśnił profesjonalnie, centrum nowoczesne, na wizyte czekałem może z 15 minut, pielęgniarki w okienkach miłe, zdecydowałem się na operacje ale obecnie jestem kilka dni po niej więc co do zabiegu wystawie osobną opinie, dodam jeszcze, że kiedy doktor pracował jeszcze w Tarnowie(miałem kilka lat) wyleczył mnie z ciągle powracającego zapalenia ucha( w ciągu roku bodajże 8 razy) jedyne co pamiętam z tamtych wizyt to to, że lubiłem tam chodzić i doktor był zawsze miły

Czy doktor Borowiec jest najlepszy nie umiem stwierdzić. Wiem jedno jest bardzo dobrym specjalistą. Leczył mnie zaledwie kilka miesięcy, gdyż kilka lat temu kiedy chciał mnie zoperować niestety mój przypadek był beznadziejny i wymagał specjalistycznego sprzętu, a wtedy w Sądeckim Szpitalu nie było tegoż, ale z uśmiechem polecił mi Szpital w Krk. Dzięki szybkiej interwencji doktora i poruszeniu wszelkich swoich znajomości zostałam szybko zoperowana i teraz mogę liczyć na poprawiający się słuch! Polecić go można z czystym sumieniem!