dr n. med. Grzegorz Buła

Zabieg operacyjny wycięcia obydwu płatów tarczycy, był wykonany 16 marca 2022 r w Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Bytomiu przez dr Grzegorz Bułę. Operacja była wykonana perfekcyjnie .Trwała ok. 3,5 godziny, gdyż przerost tarczycy był sześciokrotnie większy niż norma przewiduje. Po operacji prawie nie ma śladu. Pragnę zaznaczyć, że leczenie odbyło się w ramach NFZ. 24 marzec 2023 Eugeniusz

24 marzec 2023
Eugeniusz

Przepraszam czy ktoras z Pani mogla by dac namiar gdzie Pan dr Bula ,przyjmuje prywatnie z gory dziekuje

z gory dziekuje

Polecam Pana dr. Dał mi poczucie bezpieczeństwa przed operacją i po zabiegu. Człowiek z klasą, przejawiający wysoki poziom empatii.

super czlowiek oraz specjalista w swym fachu wie co robi

super czlowiek oraz specjalista w swym fachu wie co robi

Polecam ! Operował mi tarczycę i dalej leczę się u niego prywatnie.

Polecam ! Operował mi tarczycę i dalej leczę się u niego prywatnie.

Prawidłowe podejście do pacjenta tylko na wizycie prywatnej. Sugeruje konieczność kolejnej wizyty prywatnej w terminie znacznie krótszym niż zalecają inni specjaliści tej dziadziny. W chorobie przewlekłej zaleca wykonanie badań zupełnie niepotrzebnych - nie mających znaczenia w przebiegu leczenia, gdyż ich wyniki zawsze będą złe. Brak jest możliwości jakiegokolwiek wpływu na zmianę tych wyników. Krótko: zabiega o pacjenta za pieniądze sądząc, iż ten nie ma wiedzy odnośnie swojej choroby i jej leczenia. Przykro to powiedzieć, ale jest to naciągacz.

bardzo miły ciepły człowiek wzbudza zaufanie choć sam pobyt w szpitalu wspominać będę z nie chęcią ponieważ czekałam długo na dzień operacji a później dostałam tężyczki co zdarza się rzadko i trochę się wycierpiałam bo dostałam zapalenia żył . polecam doktora Grzegorza Bułe

Wlasnie oddaje sie w jego rece. Wzbudzil moje zaufanie.Omowil stan mojego zdrowia.Szczegolowo przedstawil mozliwosci leczenia,Jest konkretny i rzeczowy.Dla mnie to wazne,aby nie widziec politowania w oczach lekarza,a miec rzeczowo przedstawiony plan dzialania.

przede wszystkim cudowny człowiek.konkretny,uprzejmy,dokładny,o dużej empatii,specjalista najwyższej klasy.miesiąc po pierwszej wizycie u dr Buły byłam juz po operacji.szybka diagnoza,konkretne działanie.tylko takich lekarzy nam trzeba.polecam.lekarz z powołania.po 15 latach bezskutecznego leczenia u pseudo-lekarzy znów powróciła mi nadzieja w człowieka-lekarza!!!pozdrawiam Panie Doktorze.dziekuję.ania.

Bardzo dobry specjalista, swietne podejscie do pacjenta, miły, uprzejmy i przede wszystkim konkretny. Polecam z czystym sumieniem