lekarz Grzegorz Bzdon

Pulmonolog

Chyba najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Diagnoza postawiona (którą od dawna znałem i lekarzowi uprzednio przedstawiłem). I nic. Po prostu do widzenia.... Inne objawy i problemy zignorowane kompletnie, żadnych wskazówek, żadnych badań, nic. Wizyta trwala może 4 minuty i lekarz wyraźnie dawał do zrozumienia żeby nie zadawać pytań i wychodzić. Nie wiem naprawdę skąd takie wysokie oceny.

Powiem tak. Przede wszystkim człowiek. Zainteresowany bardzo moja choroba. Od razu postawiona diagnoza. Od razu fachowe leczenie. Późniejsze konsultacje z profesorami doceniły trafność diagnozy Doktora. Nowi w prosty sposób. Pomogl przy badaniach. Mega pomogl. Warto docenić tskich ludzi.

Nowi w prosty sposób. Pomogl przy badaniach. Mega pomogl.
Warto docenić tskich ludzi.

Najlepszy specjalista w Częstochowie i wspaniały człowiek, każdemu polecam Pana doktora. W moim przypadku trafnie postawił diagnozę, zlecił badania i dostosował odpowiednie leki. Ma naprawdę bardzo dobry kontakt z pacjentem. Od kilku lat jestem pacjentkom Pana doktora. W 100% polecam.