dr n. med. Grzegorz Chromy

Świetny specjalista, lekarz z powołania o wielkim sercu, zawsze pomocny, nigdy nie zostawi swojej pacjentki. Lekarz bardzo wysokiej klasy z ogromnym zaangażowaniem którego można w 100 % obdarzyć zaufaniem. Nie lubi arogancji i chamstwa. Zawsze należy się stosować do udzielanych wskazówek. Cena wizyty może wydawać się wysoka jednakże zdrowie jest bezcenne. Pan doktor nawet w najtrudniejszych przypadkach wykazuje pełen profesjonalizm.

Świetny diagnosta i terapeuta. Nie polecam przeczulonym na swoim punkcie. Potrzebującym - jak najbardziej.

Lekarz ma ciężki charakter, humor raz dobry raz zły - ale to nie jest najważniejsze. Ważne ze jest wyśmienitym ginekologiem. Bardzo długo bada, jest dokładny. Przważnie wizyta w gabinecie dochodzi do 1 godziny. Bardzo dobrze prowadzi ciąże, kiedy cośmu się nie podoba to od razu kładzie do szpitala na szczegółowe badania. W szpitalu na ligocie jest uważany za guru, koledzy po fachu pytają go o zdanie. To wspaniały człowiek, tylko trzeba mu dać dużo czasu by go poznać, nauczyć sie podejścia do niego.

Bardzo dobry lekarz,mogę go w 100% polecić

Bardzo dobry lekarz,mogę go w 100% polecić

Nie polecam. Zero podejścia do pacjenta. Wzbudza strach jest nie uprzejmy. Nie polecam

Miałam okazję spotkać Pana doktora w CSK, gdzie jest ordynatorem. Boże chroń nas przed takimi lekarzami. Badanie bolesne, zero uprzejmości i zrozumienia dla pacjentki. Może i fachowiec ale zupełnie bez taktu. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Zawsze miał dla mnie czas,odpowiedział na każde pytanie zarówno na wizycie jak i przez telefon. Postawił właściwą diagnozę i wyleczył mnie kiedy już traciłam nadzieję.

wiele zawdzięczam Panu doktorowi zobaczymy co bedzie dalej następna ciąże raczej zmienie lekarza

wiele zawdzięczam Panu doktorowi
zobaczymy co bedzie dalej następna ciąże raczej zmienie lekarza

Świetny specjalista, zwłaszcza jeśli chodzi o operacje ginekologizne. Wykonywał u mnie zabieg laparoskopii i po tym zabiegu zaszłam w ciążę. Ciążę też prowadził fachowo. Polecam.

Moja opinia jest niestety podobna. Wśród moich znajomych pan doktor słynął z naciągania na niepotrzebne zabiegi i b.drogie wizyty. Trafiłam do niego kilka lat temu i nie otrzymałam żadnej fachowej porady.Pamietam tylko nieuprzejme potraktowanie, postraszenie i przepisanie kolejnych leków, które i tak były niecelowe ( moja torbiel kwalifikowała się tylko do laparoskopii i leki nic by tutaj nie pomogły ) Na szczęście szybko zorientowałam sie, że mi nie pomoże,że wcześniej zbankrutuję i dzięki koleżance znalazłam fachowego lekarza .