lekarz Grzegorz Dankiewicz

Neurolog

Bardzo dobry, miły i sympatyczny lekarz. Fajne podejście do pacjenta. Punktualny i rzetelny. Uważnie słucha pacjenta. Gorąco polecam.

Pan doktor okazał się bardzo nieuprzejmy, pomimo adnotacji na skierowaniu "pilne", odesłał do innego, równie chętnego udzielić pomocy lekarza. Poziom usługi w Centrum Medycznym w Łańcucie"pozostawia wiele do życzenia". Mały ośrodek i również identyczna empatia "lekarzy"

Bardzo dobry fachowiec, podejście do każdego wzorowe, polecam bardzo. Zarówno w przychodni, jak i na oddziale neurologii dba o wszystkich pacjentów.

Bardzo dobry specjalista.Zwraca uwagę nie tylko na choroby neurologiczne.Wypytuje pacjenta także o inne dolegliwości i doradza gdzie się leczyć.

W rozmowie jest miłym lekarzem a więcej czasu poświęci jak się pójdzie na prywatną wizytę.

świetny specjalista, poświęcił mi dużo czasu (zostałam przyjęta po godzinach przyjmowania w przychodni) indywidualne podejscie do pacjenta. Lekarz z powołania.Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo uwagi pacjentowi, zawsze ma czas. Gorąco polecam!!!

Świetny specjalista! wszystkich traktuje jednakowo, a więc uczciwie, rzetelnie i grzecznie, polecam!

Bardzo dobry specjalista,wzbudza zaufanie i jest godny polecenia każdemu kto szuka pomocy w schorzeniach neurologicznych.