mgr Grzegorz Frelichowski

Psychoanalityk, Psycholog

Nie polecam. Wizytę miałam mieć o 12. Została zarezerwowana przez dialog ok. godziny 10, więc z małym wyprzedzeniem. Być może to wina dialogu, ale o 12:25 dowiedziałam się, że wizyta się nie odbędzie. Cała sytuacja wydaje mi się bardzo prosta do przewidzenia. Zmarnowałam czas, ale przede wszystkim chęci do współpracy. Nie jest to moja pierwsza sytuacja, gdzie terapeuta nie stawia się na spotkanie, więc tym razem wolę ostrzegać naprawdę potrzebujących. Dodam, że wizyta kosztowała 240zł i będę musiała czekać tydzień na zwrot pieniędzy. O ile przebiegnie to sprawnie

Jestem wdzięczna losowi,ze postawił na mojej drodze pana Grzegorza.Terapia z nim to prawdziwa szkoła życia.Szczególnie budujące te wskazówki,które bolą i są niewygodne,gdyż trzeba nad nimi solidnie popracować jeśli się chce coś w życiu zmienić a to wymaga pokory.Ma pan w sobie wielki dar pomocy.Oby każdy człowiek mógł z tego daru skorzystać.Cieszę się,że znalazłam w panu azyl, z którego mam nadzieję będę mogła korzystać,gdy będzie taka potrzeba.Życzę sukcesów-pozdrawiam M.Szmytkowska

Bardzo, bardzo polecam Pana Sebastiana. Wyleczyłam się z depresji i poprawiłam swoje relacje z najbliższymi.

Wszystko w porządku. Szczerze polecam. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. profesjonalna opinia.

Jestem bardzo zadowolona. Pan Frelichowski jest psychologiem z prawdziwego zdarzenia. Podobał mi się jego spokój i opanowanie.