dr n. med. Grzegorz Gąszczyk

Pulmonolog, Pediatra

Super człowiek i fantastyczny lekarz. Profesjonalista przez duże P. Polecam wszystkim, którzy się miotają w sytuacjach kiedy dziecko zaczyna chorować. Opanowanie i racjonalizm doktora działają nie tylko na dziecko ale i rodzica.

Bardzo kompetentny lekarz ze wspaniałym podejściem do małego pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny, stara się poznać historię pacjenta, a zalecenia są jasne i klarowne.

Najlepszy Lekarz, z jakim musialam sie konsultowac. Nigdy nie pomylil sie w diagnozie i zawsze trafnie dobieral leczenie. Potrafil naprawic to, nad czym inni lekarze bezradnie rozkladali rece. Nie zdarzylo mi sie trafic na Jego tzw.zly humor, jak to czasem z ludzmi bywa. Kiedy potrzebowalam natychmiastowej konsultacji, nigdy nie odmawial pomocy, niezaleznie od pory. Zal, ze teraz mieszkam tak daleko od JG, tu nie spotykam takich Idealow...

Zal, ze teraz mieszkam tak daleko od JG, tu nie spotykam takich Idealow...

Lekarz z powołania, rzeczowo podchodzi do postawionego problemu, lubi dzieci i współpracę z nimi, niestety wyprowadziłam się z Jeleniej Góry zbyt daleko, żeby kontynuować leczenie u mojej córki, ale zawsze kiedy potrzebuję pomocy telefonicznie z chęcią mi jej udziela. Dziękuję :-)))

pierwsza wizyta 50 zł kolejna 40 testy osobno 40

pierwsza wizyta 50 zł kolejna 40 testy osobno 40

Świetny fachowiec, bardzo miły lekarz. Już od kilku lat pomaga naszym dzieciakom.

Super lekarz.Ma BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI.jEST FACHOWCEM I MOZNA ZAUFAĆ MU W LECZENIU.pOLECAM

Bardzo miły lekarza, ma odpowiedne podejście do pacjenta

Bardzo miły lekarza, ma odpowiedne podejście do pacjenta