dr n. med. Grzegorz Guzik

Pan Profesor jest lekarzem godnym polecenia. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że dostałam się do wspaniałego specjalisty, kompetentnego i obdarzonego empatią. Jestem po operacji w Brzozowie. Dziękuje Profesorowi i całemu oddziałowi, którego jest ordynatorem za opiekę i profesjonalizm.

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za leczenie i operację. Duży ośrodek na Śląsku nie dawał mi nadziei , że będę chodziła . Pan dr na pierwszej wizycie powiedział że tańczyć to nie będę, ale chodzić będę na pewno.Dotrzymał słowa.Na wizytach kontrolnych w miejscu zamieszkania ortopedzi z ciekawością i podziwem oglądali " dzieło" Pana doktora. Pan dr jest wyjątkowym specjalistą o ogromnej wiedzy. Polecano mi ten szpital, oddział ortopedyczny Pana Dr ,że tam robią cuda, i muszę przyznać że mieli racę.Robią tam cuda.Polecam,

Pan dr jest wyjątkowym specjalistą o ogromnej wiedzy.

Bardzo polecam Pana doktora, w lepsze ręce chyba nie można trafić . Panie doktorze bardzo Panu dziękuje za wszystko i niech Bóg ma Pana w swojej opiece.

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzenie ciężkiej operacji na miednicy bez krwi, a także za poświęcony czas i opiekę. Doktor podjął się operacji w jak najszybszym możliwym terminie, jest empatyczny, posiada dużą wiedzę i podejście do pacjentów. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Piszę ten komentarz 5 lat po zabiegu artroskopii oraz rekonstrukcji wiązadła ACL. Nigdy nie podziękowałem, poza wyjściem ze szpitala Panu doktorowi, a powinienem. Szybko wróciłem do zdrowia, choć nadal odczuwam w niektóre dni ból, jak to mówią od pogody, to jednak ogólnie czuję się świetnie. Biegam, uprawiam sporty, chodzę na siłownię i wszystko super. Pamiętam, że pan doktor był bardzo konkretny, miły ale nie owijał w bawełnę, co osobiście doceniam. Bardzo szybko przyjął mnie na oddział, po ok. miesiącu miałem pierwszy zabieg. Na drugi również nie musiałem długo czekać. Widać, ...

Szybko wróciłem do zdrowia, choć nadal odczuwam w niektóre dni ból, jak to mówią od pogody, to jednak ogólnie czuję się świetnie. Biegam, uprawiam sporty, chodzę na siłownię i wszystko super. Pamiętam, że pan doktor był bardzo konkretny, miły ale nie owijał w bawełnę, co osobiście doceniam. Bardzo szybko przyjął mnie na oddział, po ok. miesiącu miałem pierwszy zabieg. Na drugi również nie musiałem długo czekać. Widać, że chce pomagać ludziom.
Pan doktor wymieniał także kolano mojemu tacie, oraz naprawiał bark, który ciągle wyskakiwał bratu. Po takim czasie nadal wszystko jest super. Bardzo dziękujemy.

Polecam dr.Guzika w 100% bardzo solidnie i precyzyjnie podchodzi do każdej sytuacji .Pozatym fantastycznie kieruje oddziałem ortopedycznym w Brzozowie.Pacjent po wycięciu guza nadgarstka z Tarnowa.

Dr Grzegorz Guzik jest wspaniałym lekarzem. Podjął się operacji biodra mojego taty gdzie wszyscy lekarze nie chcieli go przyjąć na oddział. Tata był obciążony onkologicznie i jednocześnie jak się później okazało rozwinął się gronkowiec kości. Tata żyję już 1,5 roku. Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia tacie. Jest nie tylko profesjonalnym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.

Nie polecam. 200 zł za wizytę. Przy pierwszej gruszki na wierzbie.Co to ja nie mogę polecić, czym się zająć, co przekazać. Przy drugiej nic...Zero diagnozy, wszystkie informacje trzeba było ciągnąć ...i znów 200 zł. I wiedza jak przed wizyta 😂 W zasadzie można by było do wróżki iść . I to samo by było 😔

Cudowny specjalista po stabilizacji kręgosłupa, odbarczeniu nerwu, na drugi dzień wstałam bez bólu gdzie wcześniej przez dwa lata w bólu w dzień i w nocy. Bardzo dziękuję i polecam z całego serca ☺😊

ZROZUMIAŁE WYJAŚNIENIA CHOROBY KONKRETNY KOMPETENTNY UPRZEJMY SPECJALISTA SUPER W SWOJEJ DZIEDZINIE POLECAM