dr n. med. Grzegorz Herbut

Stomatolog, Protetyk

Zdecydowanie polecam. Trafiłam do doktora Herbuta już jakiś czas temu i to był stzrał w dziesiatkę. Poprawił to, co zepsuli mi inni dentyści.

Dawno nie spotkałem tak rewelacyjnego stomatologa. Pan dr Grzegorz Herbut to światowej klasy specjalista. Po spotkaniu z nim jestem pewien, że nikt w Krakowie nie zna się tak jak on na stomatologii. Polecam. Miło, skutecznie i bez bólu.

Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że ów lekarz pozbawił mnie lęku przed dentystą. A zaczęliśmy naprawdę z grubej rury, bo leczeniem kanałowym. dodam, że wcześniej nie byłem u dentysty tak z 10 lat. Tereaz nie mam z tym problemu i wybieram się po implanty - niestety:) ale tak to jest, jak się nie trafi we wlaściwe ręce wcześniej...

Polecam w 100%. Z mojego bogatego doświadczenia z różnymi dentystami oceniam Pana doktora na pięć plus. Wyleczył chroniczne zapalenie dziąseł w ciągu jednej wizyty, a inni męczyli mnie laserami. No i najważniejsze: mosty i korony idealne. Poza tym świetny człowiek.

Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w worku pokutnym niczym syn marnotrawny. A mały minusik za to, że dał się przekonać do jednego rozwiązania ( nie połączenia dwóch zębów mostem), które nie wyszło mi na dobre. A ja się przecież na tym nie znam. Gdyby od razu spacyfikował moje pomysły lepiej bym na tym wyszła. Ale ogólnie piątka z plusem. Polecę każdemu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024