lekarz Grzegorz Hille

Dziękuję doktorze Hille za prawidłowa diagnozę i zabieg. To moj pierwszy miesiac od ponad dwudziestu lat bez bólu. Codziennie jestem wdzięczna.

Witam serdecznie, dr Hille moim zdaniem jest lekarzem z powołania, naprawdę godnym polecenia, na wszystko zwraca uwagę, zaleca badania jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, podchodzi z zaangażowaniem i indywidualnie, bardzo profesjonalnie. Będąc na wizycie nie czuje się żadnego skrępowania, cierpliwie wszystko wyjaśnia. Wizyta utwierdziła mnie wraz z mężem, iż będziemy spokojniejsi, jeśli to właśnie Pan dr będzie prowadził naszą ciążę. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Hillego

Serdecznie polecam dr. Hille. Każda z nas szuka lekarza godnego zaufania, miłego,rzetelnego... i choc dr Hille wszystkie te cechy posiada to przyznam szczerze, że dla mnie najwazniejsze jest, że zawsze mogłam na Nim polegać co daje ogromne poczucie spokoju o własne zdrowie! Bardzo dziękuję doktorze za poświęcony mi czas..

Bardzo dziękuję doktorze za poświęcony mi czas..

Pan doktor to profesjonalista i cudowny człowieka.Genialne wyczucie przy podejściu do zestresowanej pacjentki , sprawiło że nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa. Może to dziwnie zabrzmi, ale wizyty u doktora Hillego to przyjemność. Po pierwsze wiem, że jestem w dobrych rękach więc nie stresuje się idąc na wizytę, wszelkie badania wykonuje bardzo delikatnie. Po drugie nawet jeśli mnie coś niepokoi to Pan doktor potrafi uspokoić, wytłumaczyć i odpowiada nawet na, pewnie czasem śmieszne, pytania pacjentki. Niezwykle go cenię za widzę i umiejętności, ale również za to ludzkie, wyrozymiałe i pełne empatii podejście. Oby więcej specjalistów na takim poziomie jak doktor Hille!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne