dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

<strong>
prof. UM w Lublinie, Kierownik Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej.
</strong>

Witam, Pan Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski uratował mi nogę w wieku młodzieńczym, dzięki temu Panu normalnie funkcjonuje i nie spotkałem się w całym swoim życiu na drugiego takiego człowieka w śród lekarzy. Ten Pan nie dość, że dokonuje cudów to potrafi zrozumieć człowieka, wytłumaczy dokładnie. Niestety Pan doktor nie przyjmuje dorosłych. Pozdrawiam i bardzo polecam, inni ortopedzi nie dorastają mu do pięt .

Specjalista godny polecenia! Polecam rodzicom i ich dzieciom. Na pewno pomoże, nie tworzy "sztucznych kolejek", cierpliwy, zrównoważony.

Lekarz na 5+.Polecam!!!Jako jedyny poświecił czas na dokładne badanie mojego dziecka i opisanie choroby.

Próbował coś zrobić, i za to jestem mu wdzięczna, jednak mimo iż nie wiedział co zrobić, jak zaradzić, co poradzić cały czas wmawiał sobie, że robi dobrze, że jest w 100% pewny słuszności swojego postępowania. Mylił się i to bardzo, jednak nie dopuszczał do siebie tej myśli, nie potrafił się przyznać do błędu, zrezygnować, nie, on wciąż wierzył w to, że mu się uda. Moja choroba jest dość poważna i nie dziwie się, że nie mógł sobie dać rady, ale zaszkodził mi, oczywiście w dobrej wierze. Był miły, chciał pomóc, jednak nie umiał tego zrobić i nie potrafił się do tego przyznać...

Do profesora trafiłam przypadkiem, przyjechać do DSK na consilium z Warszawy, zainteresował się moim przypadkiem. Gdy wszyscy 'specjaliści' szpitalni wmawiali mi że mam nowotwór kości (była gulka na obojczyku), profesor po dokładnym zapoznaniu się z historią choroby i oględzinach stwierdził, że to nie żaden nowotwór a zwichnięcie stawu mostkowo- obojczykowego. Nie pomylił się, konkretnie powiedział 'specjalistom' co sądzi o ich diagnozie. Dodam, że profesor zjawił sie, gdy leżałam już przygotowana do biopsji. Minęło 8 lat a ja wciąż dziękuje za uratowanie życia. POLECAM WSZYSTKIM!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Lublin"?

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

Zbigniew Kiełbasa