dr n. med. Grzegorz Kiwic

Neurochirurg

Lekarz skromny, posiadajacy ogromna wiedzę , podejmuje się nawet bardzo trudnych przypadków. Operował naszą mamę , w marcu w zeszłym roku, przedłużył jej zycie o kilka miesięcy, mimo ze jej juz z nami nie ma, to wiemy że zrobił dla niej wszystko co mógł. Bardzo dziękujemy Pani Doktorowi Kiwicowi, oraz personelowi w Szpitalu, Jastrzebiu Zdroju za opieke nad naszą mamą.

Genialny lekarz, super człowiek a przy tym bardzo skromny. Miała 05.11.2015 r. skoplikowaną operację kręgosłupa - Spondylodeza Lędziwiowa/Lędziwiowo Krzyżowa z dostępu tylnego. Jest już 3 tygodnie po opracji a jest już super. Panie Doktorze bardzo dziękuję, jestem Pana dłużnikiem. Godny polecenia.

Panie dr. Grzegorzu Kiwic. ------------------------------ Dokonał Pan na moim kręgosłupie rzeczy przerastającej moje oczekiwania. Jest Pan po prostu wirtuozem neurochirurgii. Wielkie dzięki - Pański pacjent l.66 Racibórz, dnia 24 września 2015 r.

Panie dr. Grzegorzu Kiwic.
------------------------------
Dokonał Pan na moim kręgosłupie rzeczy
przerastającej moje oczekiwania.
Jest Pan po prostu wirtuozem neurochirurgii.
Wielkie dzięki - Pański pacjent l.66
Racibórz, dnia 24 września 2015 r.

Po zapłaceniu ten lekarz zbył mnie odsyłając mnie od Ajnasza do Kajfasza. Mając rozrusznik uprzedziłem go o tym ,mimo to skierował mnie na badania ,które nie mogłem z nim wykonywać. Teraz dał mi skierowanie na badania TK kręgów szyjnych w Jastrzębiu na które będę musiał czekać może i kilka lat bo skończył im się kontrakt!! Może czeka aż umrę? Kompletna niekompetencja.

Witam. Również chciałem tą drogą podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzenie operacji. Jeszcze cztery miesiące temu miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, a teraz, dzięki Panu, jestem już w pełni sprawny. Oby więcej było takich lekarzy jak Pan. Chciałbym również podziękować całemu personelowi oddziału neurochirurgii w Jastrzębiu. Jeszcze raz dziękuję, i polecam Pana Doktora innym. Wdzięczny, P. R. , Rybnik.

GENIALNY LEKARZ , SUPER CZŁOWIEK - TE SŁOWA I TAK NIE ODZWIERCIEDLAJĄ TEGO , CO CHCĘ I POWINNAM POWIEDZIEĆ . DZIĘKUJĘ.

GENIALNY LEKARZ , SUPER CZŁOWIEK
- TE SŁOWA I TAK NIE ODZWIERCIEDLAJĄ TEGO , CO CHCĘ I POWINNAM POWIEDZIEĆ .
DZIĘKUJĘ.

po wypadku trafiłem pod opiekę doktora Kiwica i co mogę powiedzieć to chyba jeden z najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Pełny profesjonalizm jak szukasz neurochirurga to polecam w 100 procentach.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi za przeprowadzenie u mnie skomplikowanej operacji kręgosłupa szyjnego na odcinku C5/C6. Dzięki tak wspaniałemu i wybitnemu specjaliście nie tylko uniknąłem paraliżu kończyn górnych i dolnych, ale po czterech miesiącach (od operacji) jestem już zdrowy -pełnosprawny) i mogę wracać do pracy. Minęły u mnie wszystkie ubytki neurologiczne oraz bóle- szyi, głowy i zawroty. Jeszcze raz Panie doktorze bardzo Panu dziękuję. Dozgonnie wdzięczny pacjent Z.G

Jeszcze raz Panie doktorze bardzo Panu dziękuję.
Dozgonnie wdzięczny pacjent Z.G