lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Lekarz w 100% godny polecenia. Leczyl zarowno mnie jak i moje dzieci. Najlepszy specjalista w okolicy , a przy tym bezinteresowny. To jeden z tych specjalistow dla ktorego obraza jest proba wreczenia jakiejkolwiek gratyfikacji

Wyjątkowy jako lekarz i jako człowiek . Niezwykle profesjonalny, pracowity, empatyczny, spokojny, serdeczny, życzliwy, wyrozumiały. Prawdziwie kochający pacjentów i swoją pracę . Miałem trudną operację Gruczolaka Wielopostaciowego prawej przyusznicy . Doktor wykonał tą operację superwzorowo, (po uprzednim wykonaniu wszystkich niezbędnych badań) . Mówię to szczerze , bo widziałem jak takie operacje i badania przed nimi wykonuje się w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym we Wrocławiu na ul Hirszfelda........ Okropność ....... Dziękuję Panie Doktorze. Niech Bóg darzy Pana Najlepszym Zdrowiem - jest Pan dla pacjentów Wszystkim

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

Mogę z ręką na sercu polecić Pan doktora, bo to naprawdę kompetetny, uprzejmy i godny zaufania lekarz. Na wizycie czujesz się jak pacjent z amerykańskich filmów, a nie jak intruz w polskiej rzeczywistości.

Kompetentny,konkretny.Do pacjentów odnosi się uprzejmie, bez wyniosłości. Ma poczucie humoru.Sposób przekazania ważnych informacji dostosowuje do wieku i poziomu pacjenta(bez operowania przesadnie medycznym nazewnictwem). Na oddziale w MCZ(Lubin)gdzie jest ordynatorem jest bardzo lubiany i szanowany przez personel i pacjentów.Polecam.