lekarz Grzegorz Klimczuk

Laryngolog

Dr Grzegorz Klimczuk to Lekarz z powolania o duzej empatii i bezinteresowanej pomocy pacjentowi, Wysokiej klasy specjalista w Otolaryngologii. Pan doktor przeprowadzil u mnie operacje i uratowal moj słuch.

Bardzo dobry kompetentny lekarz . Wspólnie z prof K.Morawski postawili prawidłową diagnozę i podjęto leczenie schorzenia z którym żyłem prawie 30 lat !!! Z coraz to pogłębiającymi się po wypadku w pracy i urazie głowy szumami ucha z roku na rok coraz gorszymi , kiedy inni laryngolodzy nie dawali żadnych szans mówiąc że muszę się nauczyć z tym żyć Panowie doktorzy poradzili sobie przeprowadzając skomplikowaną operację ossikuloplastyki . Udało się za co będę wdzięczny do końca życia !!! Normalnie po 30 tu latach słyszę śpiew ptaków i szczekanie psa ...Szumy już mi tak nie dokuczają jak wcześniej bo słyszę dźwięki zewnętrzne. Oby takich lekarzy u nas było więcej... W końcu czuję że żyję .Pozdrawiam z całego serca i z czystym sumieniem polecam ...

Mistrz w swoim fachu. Piszę to z pełną odpowiedzialnością. 3 lata leczenia zatok i usłyszałem od lekarki ze to stan przewlekły i trzeba się nauczyć z tym żyć.! Trafiłem do Doktora Klimczuka i w 2 miesiące po problemie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Dziękuję i pozdrawiam.

Lekarz w 100% godny polecenia. Leczyl zarowno mnie jak i moje dzieci. Najlepszy specjalista w okolicy , a przy tym bezinteresowny. To jeden z tych specjalistow dla ktorego obraza jest proba wreczenia jakiejkolwiek gratyfikacji

Wyjątkowy jako lekarz i jako człowiek . Niezwykle profesjonalny, pracowity, empatyczny, spokojny, serdeczny, życzliwy, wyrozumiały. Prawdziwie kochający pacjentów i swoją pracę . Miałem trudną operację Gruczolaka Wielopostaciowego prawej przyusznicy . Doktor wykonał tą operację superwzorowo, (po uprzednim wykonaniu wszystkich niezbędnych badań) . Mówię to szczerze , bo widziałem jak takie operacje i badania przed nimi wykonuje się w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym we Wrocławiu na ul Hirszfelda........ Okropność ....... Dziękuję Panie Doktorze. Niech Bóg darzy Pana Najlepszym Zdrowiem - jest Pan dla pacjentów Wszystkim

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

czy może ktoś mi podać numer telefonu do rejestracji (aktualny)

Mogę z ręką na sercu polecić Pan doktora, bo to naprawdę kompetetny, uprzejmy i godny zaufania lekarz. Na wizycie czujesz się jak pacjent z amerykańskich filmów, a nie jak intruz w polskiej rzeczywistości.

Kompetentny,konkretny.Do pacjentów odnosi się uprzejmie, bez wyniosłości. Ma poczucie humoru.Sposób przekazania ważnych informacji dostosowuje do wieku i poziomu pacjenta(bez operowania przesadnie medycznym nazewnictwem). Na oddziale w MCZ(Lubin)gdzie jest ordynatorem jest bardzo lubiany i szanowany przez personel i pacjentów.Polecam.

Genialny lekarz, bardzo miły i sympatyczny, ma podejście do najmłodszych

Genialny lekarz, bardzo miły i sympatyczny, ma podejście do najmłodszych

Jeszcze nigdy nie spotkalam tak bardzo milego lekarza. Bardzo kompetentny. Moja przegrode nosowa naprawil bez problemu. Wizyty u dr Klimczuka na wysokim poziomie. Zna sie na rzeczy. Bardzo dobry kontakt. Polecam seedecznie.