lekarz Grzegorz Kołodziejski

Dermatolog

Czasem dziwią mnie opinie. Wiadomo , że zabiegi laserowe bywają bolesne. Moja wizyta przebiegła sprawnie i szybko. Może i pan doktor nie należy do gawędziarzy, ale nie idę przecież do przyjaciółki na kawę tyko do lekarza. Spytał o problem. Wystarczyło jedno moje zdanie i szybko obejrzał moją twarz. Potem karabinowa seria informacji: Mogę zrobić to tak i tak, takim i takim urządzeniem. Zabieg będzie krótki ale bolesny. Gwarantuję 80% poprawy po jednym zabiegu. Pełne wyeliminowanie zmian wymaga 2 zabiegów. Koszt około tyle i tyle. OK przyjęłam do wiadomości. Moje drugie pytanie: Czy jest szansa na wyeliminowanie blizn. Kolejna treściwa informacja. Tak, inny rodzaj lasera. szacuję konieczność przeprowadzenia 2 zabiegów laserem takim i takim i 1 zabiegu laserem takim i takim. Po tej kuracji daję 100% gwarancji zaniku blizn. Szacunkowy koszt taki i taki. Przewidywane odstępy między zabiegami 6 tygodni. Czegóż chcieć więcej od lekarza? Przyjmuje żeby wykonać swoją robotę, a nie gawędzić. No i jazda. Prośba o piłeczki do ręki spełniona. Zabieg 5 minut. Efekt po zabiegu w 100% zgodny z informacjami uzyskanymi na wstępie wizyty czyli 80 a powiedziałabym nawet 90% zmiany wyeliminowane !!!!. Reasumując: fachowiec, zna się na rzeczy, wie co mówi, jeśli nie może zdziałać cudu to tez to od niego usłyszymy. ja nie mam nic do zarzucenia ;-). Nie idę po uprzejmość , i nie liczy się dla mnie ilość poświęconego czasu a jedynie skuteczność i fachowość.

Absolutny DISASTER! Lekarz czy raczej może sprzedawca pietruszki? Liczy się dla niego tylko przerobiona ilość pacjentów i kasa. Spotkałam tego pana w dwóch klinikach: SkinClinic i Melitus (nie oceniam tu tych klinik, podaję tylko gdzie można m.in. spotkać tego pana). W obu przypadkach udałam się na leczenie naczynek. Podczas pierwszej wizyty zaproponował laser IPL (wcześniej już miałam zabiegi laserowe na naczynka), zapytałam czy może mogę zrobić jeszcze jakiś zabieg na naczynka, a ten wyjechał, że powinnam powiększyć sobie usta i w ogóle to jeszcze opadają mi powieki! Oczywiście wyśmiałam go, moje usta i oczy są w porządku, do tej pory śmiejemy się z tego ze znajomymi. Ale ten pan po prostu chciał naciągnąć pacjenta na zbędne zabiegi! Kiedy ostatnio trafiłam do drugiej kliniki, trochę po ratunek, bo miesiąc wcześniej miałam zabieg laserowy CO2, po którym miałam trądzik - niestety poprzedni lekarz nie uprzedził mnie o takim skutku ubocznym i to zbagatelizował. Wylądowałam na miesięcznej kuracji antybiotykowej! Pan Kołodziejski stwierdził wówczas, że ten lekarz, którego znał oczywiście, po prostu nie zna się na laserach, bo od niedawna się tym zajmuje, więc po prostu nie wie wszystkiego. Ale oczywiście on jest świetnym specjalistą od zabiegów laserowych, gwarantuje 100%-owy efekt i umówił mnie na zabieg laserowy po okresie ok. 3 tygodni. Skoro miał być takim cudotwórcą laserowym, to starałam się nie pamiętać o poprzedniej nieudanej wizycie w innej klinice. Po ok. 3 tygodniach pojawiłam się w klinice, punktualnie, od razu było widać, że pan Kołodziejski przyjmował pacjentów na czas, biegał co chwila z wypiekami na twarzy i obłędem w oczach. W końcu poprosił mnie (wizyta spóźniona, ale przecież do superspecjalisty, więc cierpliwie czekałam), ale poprosił o znieczulenie kolejnego pacjenta, więc dla mnie tylko chwila. Hurtownia!!! W końcu pyta, czy już byłam u niego na wizycie i w ogóle to z czym przychodzę i co mi przeszkadza(w międzyczasie każe już się kłaść do zabiegu). Kompletnie nic nie pamięta o tym, o czym opowiadałam na poprzedniej wizycie. Poprosiłam bezczelnie, żeby sobie przypomniał z karty pacjenta, zagląda do karty, żadnej notatki z poprzedniej wizyty. Lekarz zaczyna prawie zabieg, tylko nie wie, jaki!!! Dla mnie to szok, traktuję swój problem jako problem leczniczy, a lekarz prowadzący nie wie, co dolega pacjentowi, którego sam namówił na zabieg. Wstałam i po prostu wyszłam. Szanowny oczywiście prawie się obraził! NIE POLECAM, TRAKTUJE PACJENTÓW JAK KILOGRAM KARTOFLI!!!

Za mna dwa zabiegi fotoodmładzania twarzy u Pana Doktora, zabieg odczuwalny, zaczerwienieniepo kilku godzinach schodz, pani która asystuje chłodzi twarz po zabiegu więc zabieg jest do wytrzymania. Efekty rewelacyjne, na zabieg namówiła mnie Pani Marta z gabinetu Kosmedica i ciesze się ze dałam się nmówić. Polecam

Bardzo dobry specjalista, widać, że ma ogromne doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia zmian naczyniowych.

Po pierwszym spotkaniu z Panem doktore wiedziałam, że w końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę, dopiero zabiegi wykonane przez Pana doktora okazyły sie skuteczne, myslę, że to kwestia doswiadczenia i oczywiście wysokiej jakości urzadzeń. Zdecydowanie polecam.

Dlatego Pana "lekarza" liczą się nade wszystko pieniądze , nic dodać nic ująć , po porstu nie polecam , warto znaleźć innego lekarza.

zdecydowanie polecam, bardzo kompetentny i fachowy, wysoka specjalizacja jeśli chodzi o lasery! trwała depilacja - 100 % sukcesu (a miałam juz wczesniej zupełnie nieefektywne doświadczenia!) naczynka - super pomoc. oczywiście problem nawraca, bo mam juz taką skłonność, ale nie zmienia to faktu, że leczenie było bardzo efektywne. lekarz podchodzi do pacjenta kompleksowo , proponuje mozliwe do wykonania zabiegi,

warty polecenia,dopiero on mogl mi pomoc w zaleczeniu dlugotrwalej dolegliwosci

warty polecenia,dopiero on mogl mi pomoc w zaleczeniu dlugotrwalej dolegliwosci

wykonuje zabieg bez informacji ze zabieg bedzie bolesny a także nie informuje ze np. przez tydzień po zabiegu beda widoczne plamy i strupki. Informacje podaje po wykonanku zabiegu. Dla mnie ten lekarz zupełnie nie jest profesjonalistą.

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Wzbudza zaufanie.

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Wzbudza zaufanie.