Bardzo nie przyjemny lekarz, niestety trafiłam na niego podczas porodu który skończył się cesarka, Pan doktor nie uprzejmy, nie delikatny byłam nim przerażona

Polecam Dr Kowalewskiego wszystkim przyszłym niezdecydowanym mamom.Bardzo miły i uprzejmy ,osobiście do niego chodzę z drugą już ciążą i na pewno nie zamieniłabym lekarza.Świetny specjalista.

Świetny lekarz, trafiłam do doktora Kowalewskiego, po przeczytaniu wielu pochlebnych opini na jego temat, i nie zawiodłam się. Zają się moim problemem, a jak lezenie farmakologiczne nie pomagało przeprowadził zabeg, ale to też nie pomogło, to i tak do skutku kierował na kolejne badania, aż w końcu udało się ustalić co tak na prawdę mi jest. Jestem wdzięczna Panu doktorowi, za postawienie trafnej diagnozy i skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Doktor Kowalewski pamięta swoje pacjętki i nie przeba za każdym razem tłumaczyć z czym się przychodzi, bo on pamięta i odrazu ...

Doktor Kowalewski pamięta swoje pacjętki i nie przeba za każdym razem tłumaczyć z czym się przychodzi, bo on pamięta i odrazu pzrechodzi do konkretów. Polecam wszystkim.

Swietny lekarz,prowadził moją ciąże,miałam znakomitą opiekę, podczas porodu także.Po porodzie kilka razy odwiedziłam pana Doktora zw względu na problemy ginekologiczne i nigdy nie odmówił mi przyjęcie,czułam ze jestem w dobrych rękach. Jest bardzo dobrym lekarzem i wspaniałym człowiekiem(podchodzi do swoich pacjentek z sercem na dłoni)

Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam do tej pory. Pomógł mi chodź inni lekarze twierdzili, że zmiana na sromie którą miałam sama się wchłonie, bez leków. A pan doktor Kowalewski jak półroczne leczenie zachowawcze nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, skierował mnie do szpitala na zabieg wycięcia zmiany. Wcześniej wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg, co będzie robił, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił.Przebywałam na oddziale Doktora Kowalewskiego, osobiście przeprowadził zabieg. Przed i po zabiegu otoczył mnie bardzo fachową opieką, przychodził pytał o samopoczucie, pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który tak dba o pacjenta.
Teraz wszystkim moim znajomym polecam Doktora Kowalewskiego, bo to anioł nie człowiek. Polecam w 100%.

Swietny specjalista,prowadził moją ciąże,chodziłam do niego na NFZ,zawsze mogłam liczyć na tego lekarza i nie zawiodłam sie ani raz i w ciąży i przy porodzie,bardzo polecam.Lekarz kompetentny,wyrozumiały i zawsze uśmiechnięty.

polecam tego lekarza .Chodziłam do niego na wizyty na NFZ w ciaży i czułam sie jak bym chodzila prywatnie.Bardzo duża wiedza.POLECAM W 100 %