dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Michał

14.12.2014

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

marek

06.12.2014

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej estetycznie operacja wykonana po mistrzowsku. Cóż, Pan Doktor to lekarz najwyższej klasy. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Orłowski

04.09.2014

Oddział Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach gdzie byłem niedawno operowany jest świetnie zarządzany przez Pana Ordynatora dr Grzegorza Kowalskiego. Jest czysto, porządek , bardzo dobrze zorganizowany personel , uprzejmość i fachowość obsługi , znakomicie wyposażona sala operacyjna.Polecam zarówno Pana Dr Grzegorza Kowalskiego , jak i Oddział Chirurgii Ogólnej Szpitala Kolejowego w Katowicach. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej operacji

Anonim

04.03.2014

Niemiły człowiek bez podejścia do pacjenta....kompletnie nieelokwentny , bez empatii ,kiepski specjalista. Nie polecam-porażka.

Anonim

08.04.2013

Godny polecenia chirurg. Zostałem zakwalifikowany do operacji tarczycy. Operacja wykonana. Wszystko "bez bólu". Ogólnie bardzo OK. Godny polecenia specjalista :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

Szpital EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
Tadeusza Kościuszki 92
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Klinika Traf-Med