dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej estetycznie operacja wykonana po mistrzowsku. Cóż, Pan Doktor to lekarz najwyższej klasy. Wdzięczny pacjent.

Oddział Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach gdzie byłem niedawno operowany jest świetnie zarządzany przez Pana Ordynatora dr Grzegorza Kowalskiego. Jest czysto, porządek , bardzo dobrze zorganizowany personel , uprzejmość i fachowość obsługi , znakomicie wyposażona sala operacyjna.Polecam zarówno Pana Dr Grzegorza Kowalskiego , jak i Oddział Chirurgii Ogólnej Szpitala Kolejowego w Katowicach. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej operacji

Niemiły człowiek bez podejścia do pacjenta....kompletnie nieelokwentny , bez empatii ,kiepski specjalista. Nie polecam-porażka.

Godny polecenia chirurg. Zostałem zakwalifikowany do operacji tarczycy. Operacja wykonana. Wszystko "bez bólu". Ogólnie bardzo OK. Godny polecenia specjalista :)

Porządny gość. Gada jak człowiek, a nie jak doktor. Dla mnie ...facet na swoim miejscu. :)

Dla mnie podstawa u lekarza to wiedza i umiejętności..to właśnie charakteryzuje dr. Kowalskiego. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko związane z moją chorobą, przedstawił możliwości leczenia..nie namawiał do operacji tylko przedstawił co za nią przemawia... :)..jestem po resekcji jelita metodą laparoskopową...krótko Świetny Chirurg !!!!!

Polecony i Polecam. Jestem po założeniu opaski w Klinice Mazan w Katowicach. Ośrodek i Pan Doktor...ok. Szybko, Profesjonalnie. Tego oczekiwałam. :)

Pozytywne odczucia :). Miły, kompetentny, wyjaśnia za i przeciw. Warty polecenia specjalista. Mariola