mgr Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

Bardzo dobre podejście do pacjentów. Wszystko dobrze tłumaczy i motywuje :) Jeśli komuś nie udało się schudnąć dzięki temu Panu to tylko przez swoje lenistwo.

Jest to Pan niezwykle miły i kompetentny, czuć, że traktuje swojego pacjenta podmiotowo. Można schudnąć bardzo dużo stosując się do jego zaleceń:)

Hmm...Nie wiem od czego zacząć...Wyborem odpowiedniego dietetyka kierowałam się wieloma pozytywnymi opiniami dla Pana Kowaluka. Pierwsze rozczarowanie na spotkaniu, bardzo krótko, brak wyjaśnień dotyczących diety która miała być wysłana w przyszłości. Dodatkowo wyglądało to tak, żeby wizyta trwała jak najkrócej bo następna osoba przychodzi na wizytę. Jedna naprawdę pozytywna rzecz to pierwszy jadłospis, naprawdę genialny. Już kolejne zupełnie niedopasowane, niedobre, i jednocześnie widać że napisane na szybko. Zraziłam się bardzo do wyżej wymienionego dietetyka i nie polecam nikomu.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie w kontrolowany sposób to nie czekaj na cud,umów się na wizytę! Polecam w 100 %

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Lublin"?

mgr
Marta Gołąb