mgr Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

Bardzo dobre podejście do pacjentów. Wszystko dobrze tłumaczy i motywuje :) Jeśli komuś nie udało się schudnąć dzięki temu Panu to tylko przez swoje lenistwo.

Jest to Pan niezwykle miły i kompetentny, czuć, że traktuje swojego pacjenta podmiotowo. Można schudnąć bardzo dużo stosując się do jego zaleceń:)

Hmm...Nie wiem od czego zacząć...Wyborem odpowiedniego dietetyka kierowałam się wieloma pozytywnymi opiniami dla Pana Kowaluka. Pierwsze rozczarowanie na spotkaniu, bardzo krótko, brak wyjaśnień dotyczących diety która miała być wysłana w przyszłości. Dodatkowo wyglądało to tak, żeby wizyta trwała jak najkrócej bo następna osoba przychodzi na wizytę. Jedna naprawdę pozytywna rzecz to pierwszy jadłospis, naprawdę genialny. Już kolejne zupełnie niedopasowane, niedobre, i jednocześnie widać że napisane na szybko. Zraziłam się bardzo do wyżej wymienionego dietetyka i nie polecam nikomu.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie w kontrolowany sposób to nie czekaj na cud,umów się na wizytę! Polecam w 100 %

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.

Pan Kowaluk jest nie dość, że przemiłym człowiekiem, to na dodatek prawdziwym profesjonalistą. Na pewno nie będzie kazać nam przechodzić na jakieś drakońskie diety, bo nie w tym rzecz polega w związku z odchudzaniem. Pan Grzegorz bardzo precyzyjnie dobiera diety i ćwiczenia, dlatego efekty pojawiają się naprawdę szybko, nie pogarszając przy tym naszego samopoczucia.

Dzięki panu Kowalukowi w ciągu 5 miesięcy schudłam prawie 30 kg Wreszcieeeee! Wcześniej przerobilam wiele "cudownych" i "100% skutecznych diet Wszędzie to samo- licz kalorie, wiedziałam ze to ściema w dodatku na pewno dopadnie mnie efekt jo-jo, ale co sie nie robi kiedy jest sie zdesperowanym ? Tu dostalam fajny jadłospis z tym co lubie takze polecam

Witam, ja ostatnio zdecydowałam się skorzystać z porad Pana Kowaluka, wprawdzie wizyta kosztuje 100 zł, ale na pewno warto, byłam już na kilku wizytach i efekty już powoli są. Na pewno moje samopoczucie się poprawiło, nastawienie do życia, mam więcej energii. Dieta to miód nie tylko na ciało, ale też na umysł. Nie czekajcie, bo szkoda tracić czas na użalanie się nad sobą.

mogę z czystym sumieniem wydać bardzo pozytywną opinię na temat pana Kowaluka

mogę z czystym sumieniem wydać bardzo pozytywną opinię na temat pana Kowaluka

Jak najbardziej godny polecenia. pan Grzegorz pomógł mi przybrać na wadze. Wiem, że głównie dietetyk kojarzy się ze schudnięciem, ale ja byłam baaardzo chyba i zawsze chciałam trochę przytyć. Dużo jadłam, ale mam bardzo dobrą przemianę materii i nie mogła, przytyć. Pan Kowaluk dobrał mi odpowiednia dietę i suplementy dzięki czemu przytyłam kilka kilogramów i wreszcie nie wyglądam jak anorektyczka. Polecam. Pan Kowaluk zna się na rzeczy ;)))