lekarz Grzegorz Krakowiak

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz na świecie! Niezawodny, wspaniały człowiek. Dziękujemy za wszystko całą rodziną i życzymy żeby dobro zawsze do Pana wracało.

Najlepszy lekarz na świecie!
Niezawodny, wspaniały człowiek.

Lekarz z powołania, "ludzki człowiek", nie zostawi w potrzebie. Nie znam lekarza, który zawsze ma czas dla pacjenta i świetnie leczy . Polecam każdemu :)

lekarz , który podchodzi do pacjenta podmiotowo,nigdy nie odmówił mi pomocy mimo, że nie byłam zapisana. Mam wielki szacunek dla tego lekarza, ponieważ byłam ze swoim problemem u kilku "specjalistów", którzy go bagatelizowali, a dr Krakowiak po pierwsze wizycie zauważył nieprawidłowości skierował na badanie i dzięki niemu rak tak nowotwór został wcześnie zdiagnozowany. Dlatego też ten lekarz jest najlepszy co nie ulega wątpliwości. Polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy lekarskiej.

jest kompetentny i traktuje pacjenta jak człowieka

jest kompetentny i traktuje pacjenta jak człowieka

uważam iż Doktor Krakowiak jest jednym z najlepszych lekarzy. Zawsze kiedy do niego przychodzę, wiem, że będzie potrafił mi pomoc i zdiagnozować chorobę.

od niedawna przepisałam się do doktora,i bardzo żałuję.Opinia o doktorze w naszym mieście jest pozytywna, ale myślę że przekazywana od osób znajomych i nie jest obiektywna.

Najlepszy diagnosta.Z całą rodziną mamy do niego zaufanie.Gdy inni lekarze byli bezradni kiedy zachorował mój syn,pan doktor już po 2 minutach wiedział co mu jest.

Wspaniały lekarz. Zawsze uprzejmy i dobrze diagnozujący choroby. Jeśli zaje sobie sprawe z tego ze moze sobie nie poradzić z chorobą przyznaje sie do tego.

Naprawdę najlepszy lekarz na mazowszu!!

Naprawdę najlepszy lekarz na mazowszu!!

... poza tym poprostu normalny-wzór LEKARZA i CZŁOWIEKA-POLECAM

... poza tym poprostu normalny-wzór LEKARZA i CZŁOWIEKA-POLECAM