Grzegorz Łuczak

Kardiolog

Przyszłam z (najprawdopodobniej) drobnym problemem ale nie zostałam potraktowana pobłażliwie. Lekarz zlecił dodatkowe badanie, by wykluczyć poważniejsze dolegliwości. Zebrał obszerny wywiad. Nie był pośpieszny jak wielu lekarzy, raczej metodyczny i staranny. Wizyta odbyła się w kulturalnej i rzeczowej atmosferze.

Byłam zaskoczona tym, że lekarz bardzo kompleksowo podszedł do mojego problemu. Bardzo dużo pytań, typu, kiedy robiła Pani morfologię, czy jest Pani na coś uczulona, co wydawałoby się zupełnie nie związane z kardiologią. Długi wywiad, dużo poświęconego czasu, profesjonalne podejście do pacjenta. Ja jestem zadowolona.

Ja jestem zadowolona.

Uspokoil mnie i powiedzial jak radzic sobie z dolegliwosciami. Rady Pana Doktora wprowadzone w zyciu zaowocowaly poprawa samopoczucia.

Sympatyczny, odpowiedzial na wszystkie (nawet najbardziej dociekliwe) pytania, uspokoil.

Zdecydowanie polecam, znikneły moje problemy z nadciśnieniem tętniczym - leczenie bardzo skuteczne. Podejście kompleskowe do pacjenta.

Zdecydowanie kompetentna osoba uratował mi życie - polecam.

Zdecydowanie kompetentna osoba uratował mi życie - polecam.

odpowiada na pytania w zakresie kardiologii I TYLKO kiedy zapytałem czy ma to związek z inymi dolegliwościami nie chciał odpowiedzieć...

Rzeczowy, dokładny, wnikliwy i kompetentny. Może mało się uśmiecha, ale (zapewniam) w procesie leczenia jest to sprawa drugorzędna. Ja jestem z tego lekarza bardzo zadowolony i gorąco go polecam.

ignorant, nie poświęca uwagi pacjentowi.

ignorant, nie poświęca uwagi pacjentowi.