dr n. med. Grzegorz Mańka

Bardzo miły i cierpliwy lekarz, pierwsza wizyta zlecenie dodatkowych badań, druga wizyta skierowanie na laparoskopie. Endometrioza 1 stopnia, minimalna, czekamy na efekty...... jesteśmy dobrej myśli ......:)

Lekarz godny polecenia. Jestem szczęśliwa że trafiłam do tego właśnie lekarza. Na efekt leczenia jeszcze czekamy ale jestem pewna że się uda!!!

Polecam w 100%. Bardzo dobry fachowiec, przy tym miły i konkretny. Odpowie na każde pytanie i wszystko wytłumaczy krok po kroku.

Gdzie jeszcze przyjmuje lekarz oprócz Provity w Katowicach??? W Provicie czeka się bardzo długo - początek sierpnia :(

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Bardzo profesjonalny, wzbudzający zaufanie, a do tego miły, ciepły i delikatny w badaniu. Potrafi bardzo taktownie omówić każdy problem. Potrafi uspokoić, ale też nie pozostawia zbędnych złudzeń. Dzięki niemu jestem w 16 tygodniu ciąży. Bez Pana dr Mańki nie moglibyśmy zostać rodzicami. Polecam wszystkim z całego serca. Sama życzyłabym sobie takiego lekarza w każdej dziedzinie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita