dr n. med. Grzegorz Mańka

Bardzo polecam doktora Mańkę. Byłam u wielu lekarzy ,on jako jedyny jest rzeczowym i profesjonalnym specjalistą. Jest empatyczny, bardzo miły,delikatny a jego wiedza i doświadczenie naprawdę jest ogromna. Polecam z całego serca to człowiek z duszą na ramieniu , jest Aniołem! Pozdrawiam!

Lekarz bardzo profesjonalny cierpliwy i z naprawdę dobrym podejściem. Dzieki niemu właśnie cieszymy się upragnioną ciąża. Bardzo polecam bo warto!!

Bardzo miły i cierpliwy lekarz, pierwsza wizyta zlecenie dodatkowych badań, druga wizyta skierowanie na laparoskopie. Endometrioza 1 stopnia, minimalna, czekamy na efekty...... jesteśmy dobrej myśli ......:)

Lekarz godny polecenia. Jestem szczęśliwa że trafiłam do tego właśnie lekarza. Na efekt leczenia jeszcze czekamy ale jestem pewna że się uda!!!

Polecam w 100%. Bardzo dobry fachowiec, przy tym miły i konkretny. Odpowie na każde pytanie i wszystko wytłumaczy krok po kroku.

Gdzie jeszcze przyjmuje lekarz oprócz Provity w Katowicach??? W Provicie czeka się bardzo długo - początek sierpnia :(

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Bardzo profesjonalny, wzbudzający zaufanie, a do tego miły, ciepły i delikatny w badaniu. Potrafi bardzo taktownie omówić każdy problem. Potrafi uspokoić, ale też nie pozostawia zbędnych złudzeń. Dzięki niemu jestem w 16 tygodniu ciąży. Bez Pana dr Mańki nie moglibyśmy zostać rodzicami. Polecam wszystkim z całego serca. Sama życzyłabym sobie takiego lekarza w każdej dziedzinie.

Uważam, że to bardzo dobry lekarz. Ma ciepłe podejście do pacjenta ale przede wszystkim jest dobrym, znającym się na rzeczy fachowcem. Polecam wszystkim, którzy rozważają zmianę lekarza albo szukają pomocy w leczeniu niepłodności.

Wspaniały i kompetentny lekarz. Bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko, zdecydowaliśmy się na dr Mańkę. Nie mogliśmy trafić lepiej - z marszu zlecił wszystkie badania, potem wykonał laparoskopie, histerioskopie i badanie drożności; i w końcu zlecił AMH (badanie o którym niektórzy lekarze nie mają zielonego pojęcia)- w ciągu 6 miesięcy dowiedzieliśmy się gdzie tkwi problem. Dzisiaj jestem w 21 tygodniu ciąży - chyba nie trzeba nic dodawać!!!