lekarz Grzegorz Matylla

Wczoraj miałam moja pierwszą kolonoskopię. Atmosfera bardzo sympatyczna, dr Matylla - bardzo kompetentny i pełny profesjonalizm. Zabieg w uśpieniu, po zabiegu Pan dr dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu i pokazał , jakie były problemy. Cenie Pana dr za spokój, kompetencje i profesjonalizm, polecam każdemu z całego serca.Pozdrawiam Pana doktora Matyllę oraz Personel asystujący i życzę dużo zdrowia i zadowolonych pacjentów jak ja.

Dr.Matylla to najwyższej klasy specjalista i profesjonalista.Człowiek o wielkim sercu, który z ogromną empatią traktuje pacjenta.Dziękuję za opiekę,wdzięczna pacjentka.Joanna.

znakomity specjalista, CZŁOWIEK, BARDZO DOKŁADNY, nie zostawi człowieka, nie tylko, jak to jest w modzie "podleczyć i zapomnieć" ale chce wyleczyć. Jestem Jego dłużnikiem - i jestem wdzięczny Jemu, żeśmy sie spotkali. paweł

Excellent and diligent consultant gastroenterologist and consultant surgeon. Have been treated by him twice.He is a doctor who has excellent medical and surgical knowledge and surgical/diagnostic experience/skills.You feel safe in his hands during procedures and operations. He also explains exactly what he is going to do and will even draw you anatomical diagrams to help with the explanations! NB Kompetencje should be 5 but the badly placed banner in Edytowane would only let me go down to 3. Ocena should therefore be 5,0,not 4,7

Nadzwyczajny specjalista, bardzo dobry człowiek, fenomenalny lekarz najwyższej klasy.Bardzo mi pomógł.Przygotowanie do zabiegu w miłej atmosferze.Gastroenterologia sprawnie i fachowo przeprowadzona.Najnowsza techniką, mam porównanie do innych metod.

Polecam lekarza,świetny fachowiec,miałem dzisiaj u niego kolonoskopię,przebiegło wszystko jak wizyta w spa...

Wszystko dobrze ,ale ta Pani w rejestracji powinna nabrać trochę ogłady albo zmienić pracę.To nie czasy PRL aby sie płaszczyć za swoją kasę. Ona jest chyba od tego aby umawiać pacjentów na taką godzine jaka mi pasuje, a nie wydzierać sie przez telefon..!!

To wysokiej klasy fachowiec,jeden z nielicznych,o którym można powiedzieć,że ma powołanie i talent do tego co robi.

Doskonały fachowiec z właściwym dla lekarza spokojnym i rzeczowym podejściem. Zabiegi (kolonoskopia i gastroskopia) wykonywane bezstresowo dla pacjenta. Gorąco polecam.

gość zna sie na rzeczy, wnikliwy,dokładny, postawił dobrą diagnozę, zoperował no i potworne bóle minęły. POLECAM