lekarz Grzegorz Mil

Nie polecam. Problem ze wszystkim... Książkę ciążowa otrzymałam dopiero na 3 wizycie i za jej odbiór zapłaciłam 100zl (pół wizyty bo bez badania). Doktor nie słucha o czym się do niego mówi. Moja ciążę nazwał "ciążą patologiczną" tylko dlatego że jest to ciąża bliźniacza i na każdej wizycie opowiadał jak to czesto bywa że bliźniak zjada bliźniaka. Tutaj liczą się tylko pieniądze a nie podejście do pacjentki.

Niestety, ale nie mam dobrej opinii o tym lekarzu.... Miałam "przyjemność" spotkać się z nim w szpitalu na izbie przyjęć, jest bardzo arogancki i niemiły. Pacjentki traktuje z góry, nie da dojść do słowa... Nie polecam

Chciałabym tą opinią bardzo podziękować doktorowi za zdecydowane stanowisko przyjęcia mnie na oddział gdy po raz drugi trafiłam na SOR z infekcją, której nie mogłam opanować, mimo wdrożonego leczenia. Byłam przerażona ale stanowczość doktora pomogła mi uniknąć poważnych perturbacji zdrowotnych. Bardzo dziękuję.

Polecam z całego serca!!. Bardzo sympatyczny przemiły doktor.! Wszystko tłumaczy, wyjaśnia tak żeby nie było żadnych wątpliwości, troskliwy podczas wizyty . Wzbudził moje zaufanie. Polecam!

Bardzo lubię Pana doktora. Profesjonalne podejście, mimo, że posiada własną klinikę nie naciąga na prywatne wizyty tylko stara się jak najwięcej zrobić na NFZ. Jest delikatny, dokładny i uprzejmy. Tylko często się spóźnia. Co do ciąż jest świetny, oraz operacji. Polecam

Pan doktor prowadzi mnie od porodu. Ja jestem zadowolona, oddzwania w razie jak nie może odebrać telefonu. Godny polecenia

Lekarz przemiły i kompetentny. Nawet jesli musiał odebrać telefon od pacjentki w trakcie wizyty to ładnie przeprosił najpierw. BArdzo podoba mi się jego podejście. Widać ,że można na niego liczyć. żadnego pacjenta nie oleje.

jestem bardzo zadowolona z pana doktora.rewelacyjnie tłumaczy pokazuje wszystko dokładnie na monitorze,rzetelnie odpowiada na pytania,a sprzęt w swoim gabinecie ma rewelacyjny.Polecam dr Mila ,godny zaufania,mam nadzieję,że przy nim uda się.....

Jestem miło zaskoczona tym lekarzem. Poszłam w sumie z przypadku, dostałam zaproszenie na bezpłatną cytologię, ale gdy się okazało przy wywiadzie, że nie byłam na kontroli poporodowej, dr Mil powiedział, że najpierw sprawdzi czy wszystko jest ok. Przy badaniu wszystko na bieżąco mi objaśniał, tłumaczył co widać na ekranie usg i był przy tym bardzo kompetentny i rzeczowy. Chyba pierwszy raz ktoś tak szczegółowo mi wyjaśnił co i jak. Do tego dr Mil był bardzo miły i sympatyczny, nie czułam się źle podczas całej wizyty. Poświęcił mi dużo czasu. Ja polecam w 100 % dr Mila.

Takim jak On powinni zabierać uprawnienia lekarskie! arogancki,niekompetentny,a do tego ten ironiczny uśmiech!Omijajcie tego człowieka!

Takim jak On powinni zabierać uprawnienia lekarskie!