mgr Grzegorz Mutwil

Psycholog

Pan Grzegorz jest bardzo dobrym psychologiem pomagającym wielu ludziom spojrzeć na świat lepiej.

Pomógł nam i naszemu synowi.Syn był uzależniony od narkotyków i alkoholu (od kilku lat).Kiedy,syn był pacjentem oddziału wŻarach Pan Mutwil codziennie poświęcał mu czas na rozmowę,dawał mu odpowiednią literaturę dotyczącą tematu.Póżniej dyskutowali. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni że zdołał zmotywować chłopaka do podjęcia terapii na oddziale zamkniętym dla alkoholików. Dodam,że wcześniej nie udało się tego dokonać dwóm psychologom Jest przemiłym,ciepłym człowiekiem i jego praca dała dobre efekty.Jesteśmy z mężem mu ogromnie wdzięczni i serdecznie pozdrawiamy tą drogą. Rodzice Kamila ze Szprotawy.

Pomógł nam i naszemu synowi.Syn był uzależniony od narkotyków i
alkoholu (od kilku lat).Kiedy,syn był pacjentem oddziału wŻarach
Dodam,że wcześniej nie udało się tego dokonać dwóm psychologom