Grzegorz Myszczyszyn

polecam, bardzo dobry i godny polecenia lekarz, Prowadzi mi ciążę i lepiej trafić nie mogłam,.! wyjaśnia każde wątpliwości i zapytania, poświęca dużo czasu i nie zbywa jak inni lekarze,do tego bardzo uprzejmy.

super lekarz polecam wszystkim spokojnie tlumaczy odpowiada na wszystkie zadane pytania i nie zbywa pacjentek bo mu sie spieszy, wrecz przeciwnie za kazdym razem sa opoznienia w wizycie a to dlatego ze poswieca tyle czasu ile wymaga tego pacjentka:)

Pan Myszczyszyn jest niezwykle uprzejmym i kulturalnym lekarzem. Moja ciąża przebiega bez żadnych komplikacji więc czasami zdarza się, że nie ma powodu na przedłużanie wizyty aby sobie "pogadać". Zawsze mogę na niego polegać w kwestii recepty, odpowiedzi telefonicznej i czy jakiejkolwiek innej sprawie. Polecam lekarza.

Doktor który nie zaczyna od wyrzucenie osoby bliskiej z mego badania zna Prawa Pacjenta i wie że to pacjent decyduje o osobie bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu.W większości chowa się żonę za parawan a to jest upokarzające dla męża bo gdybym nie chciała jego obecności by został na poczekalni ale to by było chore krępować się męża a P.ginekologa nie trochę średniowieczne.Wyjaśnia każde pytanie nie wiem jak wygląda wizyta gdy jest się samej bo nigdy nie byłam sama na badaniu czy porodzie zawsze przy mnie jest mąż to jest wspaniałe.Nie spieszy się z zabiegiem i okazało się,że może nie będzie potrzebny.Polecam!.

Bardzo dobry lekarz, niezwykle kompetentny i wzbudzający zaufanie - polecam

Bardzo dobry lekarz, niezwykle kompetentny i wzbudzający zaufanie - polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław