lekarz Grzegorz Nocoń

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza, szczęśliwie przeprowadzona operacja i powrót do zdrowia bez powikłań. Pan doktor nie wiem jak to robi, ale każdemu pacjentowi poświęca 100% uwagi, jest perfekcjonistą i godnym polecenia fachowcem.

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji laparoskopowego usunięcia torbiela z wątroby. Profesjonalne podejście do pacjenta. Szybkość przyjęcia i przeprowadzenia zabiegu. Sam pobyt krótki ale w miłej i przyjaznej atmosferze oraz w dobrze wyposażonych pokojach. Szpital w Knurowie godny polecenia. Serdecznie podziękowania dla Chirurgii.

Wielki szacunek dla Pana Doktora, dla Jego wiedzy, kompetencji, cierpliwości i niespotykanej skromności !!!

Bardzo dobry chirurg, profesjonalne podejście do pacjenta , dokładnie bada , robi dokładne usg , stawia trafne diagnozy, bardzo dobrze operuje i dobry człowiek .

Miesiąc po śmierci Ojca uratował moją Matkę! Bardzo spokojny, troskliwy a wręcz zatroskany, pochylał się nad każdym pacjentem. Bardzo dokładnie bada pacjenta, aby mieć pewność, że można już go wypisać. Nie lekceważy żadnych uwag. Dla mnie jest skrzyżowaniem doktora Judyma z Matka Teresą. Jeżeli ja będę potrzebowała pomocy chirurga to z Krakowa do Niego przyjadę. DZIĘKUJĘ.

Uratował mi życie. Z miejsca stwierdził zakrzepicę oraz skierował na oddział na leczenie. Po podleczeniu do stanu pozwalającego na wypuszczenie na ostatniej wizycie opieprzył mnie za niezainteresowanie się z mojej strony tym co mi dolega. Od tamtej pory zawsze pamiętam jakie leki biorę, na co i jak działają. Lekarz z powołanie. Bardzo jestem mu za wszytko wdzięczny!

Uratował mi życie.
Od tamtej pory zawsze pamiętam jakie leki biorę, na co i jak działają.
Lekarz z powołanie. Bardzo jestem mu za wszytko wdzięczny!

Niesamowita wiedza, kultura osobista i podejście do pacjenta. Polecam!

Niesamowita wiedza, kultura osobista i podejście do pacjenta. Polecam!

Doskonały lekarz, kompetencje na najwyższym poziomie,uprzejmy, cierpliwy,poświęcająca pacjentowi dużo czasu-polecam

Wspaniały fachowiec, operował mnie w listopadzie 1012. Wszystko super.Polecam wszystkim kogo znam.Jak szukasz najlepszego -jesteś u celu. Wdzięczny pajent P.S.

Wdzięczny pajent P.S.

Wspaniały lekarz. Niepotrzebnie szukać innego fachowca w tej dziedzinie.

Wspaniały lekarz. Niepotrzebnie szukać innego fachowca w tej dziedzinie.